Musicalowe Warsztaty
A Chorus Line

W dniach 28.09 – 01.10.2023 zapraszamy do udziału w Musicalowych Warsztatach A CHORUS LINE z obsadą spektaklu
(Agata Walczak, Aga Bogdan)
 
W tym czterodniowym warsztacie mamy przygotowane dla Was aż 22h zajęć warsztatowych, w tym zajęcia wokalne, aktorskie oraz taneczne.
 
Będziemy pracować nad wokalnym przygotowaniem fragmentów songów musicalowych oraz scenkami aktorskimi z musicalu A Chorus Line!
 
Warsztaty dedykowane są osobom w wieku powyżej 16 lat.
 

GOŚCIE SPECJALNI

Marta Burdynowicz

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału wokalno-aktorskiego, specjalności – musical.
Aktorka teatralna (m.in. Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr RAMPA, Teatr Syrena, Warszawska Opera Kameralna, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Syrena, Teatr Muzyczny w Poznaniu Teatr Muzyczny w Łodzi), filmowa (“Na Chwilę, Na Zawsze” – reż. Piotr Trzaskalski), a także dubbingowa (m.in. “Dumbo”, “Wiedźmin”, “My Little Pony: Nowe Pokolenie”).
Zwyciężczyni 12. edycji programu “The Voice of Poland” (drużyna Justyny Steczkowskiej).
Solistka wielu koncertów musicalowych i rozrywkowych na terenie całej Polski, m.in. Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams na warszawskim Torwarze (Royal Concert), 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, koncertów w Filharmonii Opolskiej, Bałtyckiej czy w Teatrze Polskim w Warszawie.
Finalistka 21. edycji festiwalu “Pamiętajmy o Osieckiej” (Nagroda Publiczności i wyróżnienie jury podczas II sopockiego etapu konkursu), a także Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, z którym koncertuje do dziś na terenie Europy i Azji.
Jurorka obydwu edycji programu rozrywkowego “Śpiewamy Razem: All Together Now”.
Uczestniczka “Szansy na Sukces: Opole 2020″ w odcinku z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego”.

Jakub Wocial

Na scenie zadebiutował w wieku osiemnastu lat w spektaklu Chłopcy z Placu Broni w Teatrze na Woli, a już rok później, w założonym przez siebie niezależnym teatrze Palladium Stage, stawiał pierwsze kroki w roli producenta przy musicalu The Phantom of the Opera.
Wybrany przez Romana Polańskiego do roli Herberta w polskiej oraz niemieckiej premierze musicalu Taniec Wampirów. Podczas sześcioletniego pobytu w Niemczech współpracował z agencją Stage Enterteinment, produkującą wydarzenia artystyczne i grał w musicalach takich jak Rebecca i Tanz der Vampire (Professor Abronsius, Herbert).
W 2012 roku objął stanowisko kierownika artystycznego sceny muzycznej Teatru Rampa.  Grał pierwszoplanowe role w następujących tytułach: RENT (Mark), Rapsodia z Demonem (Demon), Jesus Christ Superstar (Jezus). Jego najnowsza, entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków rola, to Sierżant Pepper w oryginalnej produkcji Teatru Rampa – Twist and Shout.
Odpowiadał także za reżyserię i inscenizację Jesus Christ Superstar oraz inscenizację i produkcję musicalu Women On The Verge Of A Nervous Breakdown w Teatrze Rampa.
Wyprodukował szereg koncertów musicalowych: Broadway Street, Musicalove, The Best of Lord Andrew Lloyd Webber.
W międzyczasie wystąpił w musicalu Jerry Springer – The Opera (Tremont) w reż. Jana Klaty, a sam wyreżyserował Prześliczną Wiolonczelistkę – musical oparty na dorobku zespołu Skaldowie. Zagrał także w Das Phantom der Oper w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, gdzie wcielał się w postać Gilles André.
Pod szyldem założonej przez siebie firmy Broadway w Polsce wyprodukował koncert musicalowy Broadway Exclusive, który do tej pory doczekał się już pięciu edycji.
W latach 2017-2020 kreował postać Jeana Valjena w musicalu Les Misérables w Teatrze Muzycznym w Łodzi .
W roku 2017 otrzymał nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury w kategorii Najlepszy Wokalista Musicalowy, z kolei rok później wyróżnienie to otrzymał za rolę Jezusa w Jesus Christ Superstar.
W roku 2018 wydał debiutancki album Dream of Broadway, będący pierwszą solową składanką musicalową w Polsce. 
W grudniu 2018 roku artysta zorganizował w Teatrze Polskim w Warszawie koncert The best of Broadway, podczas którego wystąpił u boku Ramina Karimloo.
Wystąpił m.in. w koncercie The Glamorous Show podczas 12. Festiwalu Muzyki Filmowej FMF w Krakowie .
W 2020 roku został zaproszony do międzynarodowej obsady przy nowej inscenizacji musicalu Tanz der Vampire w Stuttgarcie Romana Polańskiego.
W czerwcu 2020 roku powołał do życia Azyl, czyli miejsce, w którym organizował na żywo kameralne spotkania z artystami i publicznością.
Jesienią 2021 roku artysta wydał solowy album Planety.

Nasza Kadra

wokalistka | aktorka | trenerka aktorstwa

Absolwentka Państwowego Studium Musicalowego w Gdyni.

Od lat na zawodowej scenie musicalowej. Zagrała m.in. w takich spektaklach jak: Hair (Jeany) – Teatr muzyczny w Gdyni; LES MISERABLES – Teatr muzyczny w Gdyni; Scroog- Teatr muzyczny w Gdyni; Wichrowe Wzgórza – Teatr muzyczny w Gdyni; Sen Nocy Letniej – Teatr muzyczny w Gdyni; Opera Za Trzy Grosze – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Gorączka – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Mandarynki i pomarańcze -Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Galeria -Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; C-ACTIV -Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; WEST SIDE STORY (ANITA) -Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; SCAT (Dziennikarka) – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Śmierdź w Górach (MEWA) – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Muzykanty Wielkiego Pola – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; DZIEJE GRZECHU – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Pewien mały dzień – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; Czarnoksięznik z Krainy Oz – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; FRANKENSTEIN- Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; HAIR (SHILA) – Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu; HAPPYNOW? (KITTY) – Teatr Polonia w Warszawie.

Aga Bogdan
Trenerka aktorstwa
Agata Walczak
Trenerka wokalny

wokalistka | aktorka | pedagog | trener wokalny

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalności MUSICAL (dyplom z wyróżnieniem) oraz Wydziału Pedagogicznego Kujawsko- Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W 2018 roku uzyskała tytuł Magistra Sztuki. Szkoli swój warsztat wokalny u Maureen Scott – wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie.

 Zagrała u boku Agaty Kuleszy w fabularnym filmie offowym „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. Piotr Balicki). W latach 2016-2018 aktorka Teatru Miejskiego w Lesznie. Rola Esther Sherman w musicalu FAME – Mazowiecki Teatr Muzyczny (reż. Miłosz Gałaj), przyniosła jej nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, w kategorii wokalistka musicalowa. Od 2020 roku związania ze Sceną RELAX w Warszawie. Pracowała jako instruktor wokalny oraz kierownik Katedry Wokalistyki w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku oraz przez dwa lata była asystentką w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie związana z Dreams Musical Academy.
 W czerwcu 2019 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu MISTAKE, zawierającego autorskie kompozycje Artystki.
W sezonie artystycznym 2021/2022 występowała w najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, grając rolę Becky w musicalu „Waitress” (reż. W. Kępczyński), w roli Tracy Turnblad w musicalu ”Hairspray” (reż. B. Szyc) – Teatr Muzyczny w Gdyni oraz w spektaklu muzycznym „Abonament na szczęście” (reż. A. Dietzius) w Scenie Relax w Warszawie.
Współpracuje również w charakterze couch’a wokalnego z teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt (Niemcy) – Rodzina Addamsów (2022).

wokalista| tancerz| choreograf| aktor scen muzycznych| pianista

Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziałach Wokalno-Aktorskim (musical) oraz Edukacji Muzycznej (animacja kultury i elementy arteterapii), uczestnik wielu warsztatów wokalnych między innymi: warsztat wokalny z Maureen Scott oraz Marcinem Łazarskim.
Finalista programu Szansa na Sukces!

Arkadiusz cieszy się także ogromnym doświadczeniem scenicznym:
Na dużej scenie zadebiutował w musicalu GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w Teatrze Muzycznym w Gdyni wcielając się w postać Bobby’ego C.
Dziś jego portfolio zawiera praktycznie każdy największy Teatr Muzyczny w Polsce.
Występował w takich musicalach jak: FAME, Błękitny zamek wystawiane w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa w Warszawie, Tajemnica Tomka Sawyera – Scena Relax w Warszawie – tutaj również jako realizator/choreograf spektaklu – spektakl nominowany do Teatralnych Nagród Kiepury w 2021 roku, Pretty women w Teatrze Muzycznym w Łodzi, Śpiewak Jazzbandu w Teatrze Żydowskim w Warszawie, West Side Story w Operze i Filharmonii podlaskiej i wiele innych TAKŻE ZA GRANICĄ (Uckermarkische Buhnen Schwedt).

Arkadiusz Borzdyński
Choreograf

Harmonogram zajęć

A Chorus Line

Na Broadwayu ma zostać wystawiony nowy musical.
Podczas castingu reżyser i choreograf Zach (Michael Douglas) wraz ze swoim asystentem Larrym wybierają szesnastu tancerzy, spośród których chcą wyłonić ośmiu bohaterów przedstawienia.
 Zach potrzebuje silnych osobowości, które raczej istniałyby na scenie niż grały powierzone im role. Dlatego chce dowiedzieć się jak najwięcej o całej szesnastce. Zaproszeni do rozmów tancerze reagują różnie – jedni potrafią się otworzyć, inni czują lęk. Kim są, dlaczego wzięli udział w castingu
– te wydawałoby się proste pytania zmuszają bohaterów do zastanowienia się nad własnym życiem.

Cennik

Early Bird

Dla tych najszybszych!

PLN890
PLN 740
  • Najniższa CENA!
  • Tylko do 10.09.2023!

Regular

Dla spóźnialskich

PLN 890
  • Cena standardowa
  • Od 11.09.2023!

Miejsce Warsztatów

ADRES WARSZTATÓW:

Quality Studio, ul. Konwiktorska 7, 00-216 Warszawa