Musicalowe Warsztaty
Wokalno -aktorskie

Warszawa, 25-27.07.2022

Niepowtarzalne spotkanie warsztatowe z aktorami polskiej sceny musicalowej dedykowane wszystkim dorosłym (16+) chcącym spróbować swoich sił w musicalu!

Skrolluj niżej po więcej informacji!

Wyjątkowe spotkanie

W tym trzydniowym warsztacie mamy przygotowane dla Was 18 h zajęć ze wspaniałą kadrą!
Warsztaty dedykowane są osobom w wieku powyżej 16 lat.
 
Będziemy pracować nad wokalnym przygotowaniem zespołowych fragmentów piosenek z genialnego musicalu (na dniach zdradzimy Wam o który chodzi!) oraz scenkami aktorskimi skupiając się głównie na interakcji z partnerem.
 
Opracowane materiały zaprezentujemy w formie występu, który zostanie nagrany i udostępniony online! Będziecie mieć świetną pamiątkę!
 
Śledźcie uważnie nasze Social Media i dołączcie do wydarzenia po więcej informacji!
 
Szeptem zdradzamy, że osoby zapisane i te które zapiszą się do Newslettera dostają zniżkę -50 zł na warsztaty, a promocje u nas się łączą! Sprawdź ceny poniżej.  
Zapisy do newslettera znajdziecie w stopce tej strony lub w zakładce KONTAKT
 
Mamy OGRANICZONĄ ilość miejsc!

Nasza Kadra

wokalistka | aktorka | pedagog | trener wokalny

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalności MUSICAL (dyplom z wyróżnieniem) oraz Wydziału Pedagogicznego Kujawsko- Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W 2018 roku uzyskała tytuł Magistra Sztuki. Szkoli swój warsztat wokalny u Maureen Scott – wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie.

Zagrała u boku Agaty Kuleszy w fabularnym filmie offowym „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. Piotr Balicki). W latach 2016-2018 aktorka Teatru Miejskiego w Lesznie. Rola Esther Sherman w musicalu FAME – Mazowiecki Teatr Muzyczny (reż. Miłosz Gałaj), przyniosła jej nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, w kategorii wokalistka musicalowa. Od 2020 roku związania ze Sceną RELAX w Warszawie. Pracowała jako instruktor wokalny oraz kierownik Katedry Wokalistyki w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku oraz przez dwa lata była asystentką w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie związana z Dreams Musical Academy.

W czerwcu 2019 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu MISTAKE, zawierającego autorskie kompozycje Artystki.

W sezonie artystycznym 2021/2022 występowała w najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, grając rolę Becky w musicalu „Waitress” (reż. W. Kępczyński), w roli Tracy Turnblad w musicalu ”Hairspray” (reż. B. Szyc) – Teatr Muzyczny w Gdyni oraz w spektaklu muzycznym „Abonament na szczęście” (reż. A. Dietzius) w Scenie Relax w Warszawie.

Współpracuje również w charakterze couch’a wokalnego z teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt (Niemcy) – Rodzina Addamsów (2022).

Agata Walczak
Trenerka wokalna
Marcin Franc
Trener aktorstwa

Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny, dubbingowy, wokalista. W 2020 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Wydział Aktorstwa Dramatycznego), wcześniej w 2015 wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki (specjalność: musical). Laureat Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2018/19.

Współpracuje z największymi teatrami muzycznymi w Polsce m.in. Teatr Muzyczny Roma w Warszawie, Teatr Syrena w Warszawie, Teatr Muzyczny w Łodzi oraz teatrami dramatycznymi (Teatr Narodowy w Warszawie).

W swoim dorobku artystycznym ma główne role w takich musicalach jak Aida (Radames), Waitress (dr. Pomatter), Jesus Christ Superstar (Jesus), Miss Saigon (Chris), Next to Normal (Gabe), Love Story (Oliver Barrett IV), Rodzina Addamsów (Lucas Beineke), Dźwięki Muzyki (Rolf Gruber).

Zagrał główną rolę w filmie produkcji polsko-kolumbijskiej „Kolej na miłość”. W 2018 kreował rolę Jana Torupa w spektaklu Teatru Telewizji „Lato”. Otrzymał za nią Honorową Nagrodę Aktorską na Festiwalu Dwa Teatry. Od marca 2021 gra jedną z głównych ról w serialu „Stulecie Winnych”. W swoim dorobku artystycznym ma mnóstwo ról dubbingowych, m.in. był polskim głosem Aladyna (og. Mena Massoud) w filmie Disneya „Aladyn” (2019), Jaskra (og. Joe Batey) w „Wiedźminie” produkcji Netflix, czy Variana w serialu Disney “Zaplątani” (og. Jeremy Jordan).

Laureat wielu festiwali wokalnych, przeglądów piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej. Koncertował również z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

Materiał

Mamy przyjemność ogłosić, że materiał na którym będziemy pracować w czasie warsztatów pochodzi z musicalu FAME!

O musicalu

Fame to musical, który śledzi wzloty i upadki ostatniej klasy słynnego nowojorskiego High School for the Performing Arts od pierwszego roku w 1980 roku do ukończenia studiów w 1984 roku.

Opowiada historię kilku uczniów, przedstawiając ich zmagania, triumfy i burzliwe relacje ze szczerością i dramatycznym skutkiem. Zmagania z ambicją, sławą i pewnością siebie widzimy oczami uczniów jak Carmen, ambitnej tancerki z obsesją na punkcie sławy, poważnego aktora Nick’a, tancerki z nadwagą Mabel i utalentowanego tancerza Tyrona, który rozpaczliwie zmaga się z dysleksją.

Spektakl nie stroni od skomplikowanych zagadnień, takich jak uprzedzenia rasowe, narkomania i wykorzystywanie seksualne, podczas gdy młodzi wykonawcy badają realia dążenia do kariery w showbiznesie.

Cennik

Early Bird

Dla tych najszybszych!

PLN790
PLN 640
  • Najniższa CENA!
  • Tylko do 25.06.2022 !

Regular

Dla spóźnialskich

PLN 790
  • Cena standardowa
  • Do 24.07.2022
Po zapisaniu się przez formularz dostępny pod linkiem otrzymasz wiadomość z dalszymi instrukcjami.

Miejsce Warsztatów

ADRES WARSZTATÓW:

Quality Studio, ul. Konwiktorska 7, 00-216 Warszawa

Blokowy plan zajęć*

*poglądowy plan działania, zastrzegamy sobie prawo do zmian 🙂