Musicalowe Warsztaty
Wokalno - Aktorskie vol. 2

Warszawa, 26-28.08.2022

Niepowtarzalne spotkanie warsztatowe z aktorami polskiej sceny musicalowej dedykowane wszystkim dorosłym (16+) chcącym spróbować swoich sił w musicalu!

Skrolluj niżej po więcej informacji!

Wyjątkowe spotkanie

Odpowiadając na Wasze potrzeby, zapraszamy do udziału w Musicalowych-Warsztatach Wokalno-Aktorskich vol. 2!

W tym trzydniowym warsztacie mamy przygotowane dla Was 18 h zajęć ze wspaniałą kadrą!
Warsztaty dedykowane są osobom w wieku powyżej 16 lat.
 
Będziemy pracować nad wokalnym przygotowaniem zespołowych fragmentów songów z genialnego musicalu (na dniach zdradzimy Wam o który chodzi!) oraz scenkami aktorskimi skupiając się głównie na interakcji z partnerem.
 
Opracowane materiały zaprezentujemy w formie występu, który zostanie nagrany i udostępniony online! Będziecie mieć świetną pamiątkę!
 
Śledźcie uważnie nasze Social Media i dołączcie do wydarzenia po więcej informacji!
 
Szeptem zdradzamy, że osoby zapisane i te które zapiszą się do Newslettera dostają zniżkę -50 zł na warsztaty, a promocje u nas się łączą! Sprawdź ceny poniżej.  
Zapisy do newslettera znajdziecie w stopce tej strony lub w zakładce KONTAKT
 
Mamy OGRANICZONĄ ilość miejsc!

Nasza Kadra

wokalistka | aktorka | pedagog | trener wokalny

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, specjalności MUSICAL (dyplom z wyróżnieniem) oraz Wydziału Pedagogicznego Kujawsko- Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. W 2018 roku uzyskała tytuł Magistra Sztuki. Szkoli swój warsztat wokalny u Maureen Scott – wykładowcy Royal Academy of Music w Londynie.

Zagrała u boku Agaty Kuleszy w fabularnym filmie offowym „Tam, gdzie świeci słońce” (reż. Piotr Balicki). W latach 2016-2018 aktorka Teatru Miejskiego w Lesznie. Rola Esther Sherman w musicalu FAME – Mazowiecki Teatr Muzyczny (reż. Miłosz Gałaj), przyniosła jej nominację do Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, w kategorii wokalistka musicalowa. Od 2020 roku związania ze Sceną RELAX w Warszawie. Pracowała jako instruktor wokalny oraz kierownik Katedry Wokalistyki w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku oraz przez dwa lata była asystentką w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie związana z Dreams Musical Academy.

W czerwcu 2019 roku odbyła się premiera debiutanckiego albumu MISTAKE, zawierającego autorskie kompozycje Artystki.

W sezonie artystycznym 2021/2022 występowała w najnowszej produkcji Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie, grając rolę Becky w musicalu „Waitress” (reż. W. Kępczyński), w roli Tracy Turnblad w musicalu ”Hairspray” (reż. B. Szyc) – Teatr Muzyczny w Gdyni oraz w spektaklu muzycznym „Abonament na szczęście” (reż. A. Dietzius) w Scenie Relax w Warszawie.

Współpracuje również w charakterze couch’a wokalnego z teatrem Uckermärkische Bühnen w Schwedt (Niemcy) – Rodzina Addamsów (2022).

Agata Walczak
Trenerka wokalna
Kasia Janiszewska
Trenerka aktorstwa

Aktorka serialowa, filmowa, teatralna i musicalowa. Absolwentka aktorstwa dramatycznego na PWST Wrocław, a obecnie studentka wokalistyki musicalowej na UMFC w Warszawie.

Kasia przygodę z teatrem zaczęła już na studiach, grając gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu w musicalach takich jak “Y”, reż P. Passini, “Trzej Muszkieterowie” reż. K. Imiela czy “Blaszany Bębenen” reż. W. Kościelniak.

Zarażona miłością do piosenki aktorskiej przez Wojtka Kościelniaka, postanowiła zdawać na musical i obecnie jest dzienną studentką tego kierunku, już trzeciego roku.

W 2022 r. premierę będą miały trzy projekty, w których Kasia zagrała: komedia romantyczna “Szczęścia chodzą parami”, (reż. B. Prokopowicz)  “Listy do M5” (reż. Ł. Jaworski)a także  serial “Herkules” stacji Player (reż. B. Kruhlik)

Prywatnie Kasia jest wielką fanką Cilliana Murphy’iego, pasjonatką seriali oraz leśnych wypraw rowerowych. Uwielbia grać na pianinie, kawę i chodzić późno spać 🙂

Cennik

Early Bird

Dla tych najszybszych!

PLN790
PLN 640
  • Najniższa CENA!
  • Tylko do 12.08.2022 !

Regular

Dla spóźnialskich

PLN 790
  • Cena standardowa
  • Do 25.08.2022
Po zapisaniu się przez formularz dostępny pod linkiem otrzymasz wiadomość z dalszymi instrukcjami.

Miejsce Warsztatów

ADRES WARSZTATÓW:

Quality Studio, ul. Konwiktorska 7, 00-216 Warszawa

Blokowy plan zajęć*

*poglądowy plan działania, zastrzegamy sobie prawo do zmian 🙂

A tak bawiliśmy się ostatnio!

Nie trać czasu i zapisz się już dziś! Mamy ograniczoną ilość miejsc!