Zespół wokalny

Wrocław

Witaj!

Zespół wokalny we Wrocławiu jest bardzo młody. Dopiero powstał! Rozpoczęliśmy we wrześniu tego roku! Nie zatrzymuje nas to absolutnie przed niczym! Na każdym spotkaniu będziemy pracować nad nowym materiałem i wygląda na to, że już zebraliśmy bardzo silną grupę wokalistów! Nabór jest nadal otwarty! 

Może Ty do nas dołączysz?

Kadra nauczycielska

Natalia Dudziak
Kierownik muzyczny
Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Artura Malawskiego w Przemyślu w klasie akordeonu guzikowego oraz oraz Szkołę Muzyczną II Stopnia w Przeworsku w klasie śpiewu solowego. Jest absolwentką Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu, a obecnie studentką 2 roku Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie filia we Wrocławiu.
W swoim dorobku artystycznym ma m.in.: spektakl “Piękna nasza Polska cała”, który otrzymał wyróżnienie na 5. Przeglądzie Dyplomów i Egzaminów Muzycznych Wyższych Szkół Artystycznych, „The Sounds of silence”. Jest współautorką muzyki do spektaklu „Sońka” na podstawie Ignacego Karpowicza, który znalazł się w finale nurtu OFF 42 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W Projekcie płytowym „Tchnienia” pod okiem Piotra Dziubka zajęła się aranżacją i współrealizacją utworów.
Lubi zgłębiać tajniki różnych technik wokalnych i odkrywać nowe możliwości swojego głosu.Nieustająco fascynuje ją tango i takie zespoły jak Quadro Nuevo oraz Warszawskie Tango Elektryczne. Nie wyobraża sobie życia bez kawy!

Jak nas znaleźć?

Sounddepot ul. Legnicka 65B (Sala widowiskowa)

Zajęcia trwają 2 godziny

Pierwsze spotkanie: 8 września 2022

Próbę rozpoczynamy o 18:00
 

Członkostwo

3 spotkania w miesiącu

PLN 130 / Miesiąc
  • Zajęcia z dyrygentem
  • Dostęp do ścieżek muzycznych dla każdego głosu harmonicznego
  • Występ na koncercie świątecznym i na zakończenie roku akademickiego
  • Znane i lubiane utwory zaaranżowane do śpiewania z podziałem na głosy