Lekcje aktorstwa

Warszawa

Poczuj się pewnie na scenie

Grupowe zajęcia z aktorstwa dla osób powyżej 16 roku życia

To idealna przestrzeń do zwalczenia tremy na scenie, pracy nad elementarnymi zadaniami aktorskimi. Pracujemy tutaj w oparciu zarówno o ciało jak i o teksty.

Przygotowujemy chętne osoby na egzaminy wstępne na wyższe uczelnie artystyczne! Możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz!

Istnieje również możliwość zapisania się na INDYWIDUALNE lekcje aktorstwa
w naszym studio.

Lekcje aktorstwa w Warszawie

Kadra nauczycielska

Kasia Niedzielska
Kierownik artystyczny

Aktorka serialowa, filmowa, teatralna i musicalowa. Absolwentka aktorstwa dramatycznego na PWST Wrocław, a obecnie studentka wokalistyki musicalowej na UMFC w Warszawie. 

Kasia przygodę z teatrem zaczęła już na studiach, grając gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu w musicalach takich jak “Y”, reż P. Passini, “Trzej Muszkieterowie” reż. K. Imiela czy “Blaszany Bębenen” reż. W. Kościelniak. Zarażona miłością do piosenki aktorskiej przez Wojtka Kościelniaka, postanowiła zdawać na musical i obecnie jest dzienną studentką tego kierunku, już trzeciego roku. 

W 2022 r. premierę będą miały trzy projekty, w których Kasia zagrała: komedia romantyczna “Szczęścia chodzą parami”, (reż. B. Prokopowicz)  “Listy do M5” (reż. Ł. Jaworski) a także  serial “Herkules” stacji Player (reż. B. Kruhlik).

Prywatnie Kasia jest wielką fanką Cilliana Murphy’iego, pasjonatką seriali oraz leśnych wypraw rowerowych. Uwielbia grać na pianinie, kawę i chodzić późno spać:)

Zapisz się już dziś!

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 150 /60 min
  • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CZnB
  • Spotkanie na żywo (Warszawa)
  • Dla osób powyżej 16. roku życia

Zajęcia grupowe

Miesięczne członkostwo

PLN 260 / 4 x 120 min
  • Każdy piątek 19:00-21:00
  • Studio Quality, ul. Konwiktorska 7
  • Dla osób powyżej 16. roku życia

Gdzie, co i jak?

Spotykamy się w każdy Piątek o 19:00 

ul. Raszyńska 56/50, obok Teatru Ochoty 

Zajęcia trwają 2h zegarowe