Teatr LABO

Akcja – Edukacja, czyli amatorska przestrzeń dla Wszystkich osób kochających scenę i rozwój!
To właśnie pod tym szyldem wystawiany będzie od teraz nasz spektakl „Apocalypsing” i wiele innych teatralnych projektów!
To przede wszystkim miejsce poświęcone promowaniu młodych adeptów sztuki oraz wspólnemu tworzeniu!

Pierwszym spektaklem, który otwiera nasz Teatr to musical „Apocalypsing” z muzyką zespołu MUSE!
Serdecznie zapraszamy na kolejne spektakle tego emocjonalnego show – w którym na piedestał postawione zostały ludzkie pragnienia!

Kolejny spektakl, który właśnie się rodzi to autorska sztuka „GNIEWNI” w oparciu o legendarny tytuł „Dwunastu Gniewnych Ludzi” z 1957 roku! 
Sztuka dramatyczna, w której dwunastu przysięgłych ma wydać wyrok w procesie o morderstwo!
Kryminalna historia – podczas której nikt z obsady nie schodzi ze sceny – nawet na sekundę! To dopiero wyzwanie!

Spektakle

APOCALYPSING

Niezwykła opowieść oparta na muzyce legendarnego zespołu MUSE

GNIEWNI

Spektakl dramatyczny w oparciu o legendarny tytuł „Twelve Agry Men”

Poznaj aktorów Teatru LABO!

Gabriela Błaszczyk

Na co dzień studiuje na kierunku Europejskie Studia Optyki Okularowej i Optometrii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się musicalami, śpiewem i teatrem. Spektakl "Apocalypsing" to pierwszy musical, w jakim wzięła udział, natomiast wcześniej występowała w spektaklach dramatycznych.

Oliwia Witkowska

Od najmłodszych lat interesuje się teatrem. Jej podstawówka była ukierunkowana artystycznie. Ma za sobą m.in. zwycięstwo w konkursie teatralnym (wraz z grupą aktorską) - Melpomena w szkolnej ławce. Należy też do teatru scena współczesna, gdzie dwa razy premierowała z ich autorskimi spektaklami (w marcu mają kolejną premierę). Od 7 lat chodzi do szkółki musicalowej w TM Roma. Należała też do szkolnego zespołu. W wolnym czasie uczy się grać na gitarze oraz ukulele. Kocha musicale całą sobą.

Urszula Radziszewska

Studentka logopedii ogólnej i klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W studiu Czarno Na Białych uczestniczyła w wielu koncertach oraz grała w spektaklach teatralnych "Krum" i "Apocalypsing". Członkini Zespołu Teatralno-Muzycznego SZTOS, gdzie w spektaklu "M. Kontra S." wciela się w rolę Salomei Słowackiej. Pasjonatka pole dance'u oraz haftowania krzyżykami.

Michał Jaszczuk

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej, specjalizacja: aktor scen muzycznych. Zwieńczeniem nauki był spektakl dyplomowy pt. "Pop Up" w reżyserii Marii Holki. W latach 2018-2019 uczestniczył w rocznym kursie na kierunku: aktorstwo, w Regionalnym Ośrodku Edukacji. Podsumowaniem była realizacja dyplomu pt. "Pustostan" w reżyserii Michała Rzepki. Pierwsze kroki na scenie stawiał w wieku 12 lat, skupiając się głównie na śpiewie. Kilka lat później "dla towarzystwa", wziął udział w castingu do musicalu i od tamtej pory nie może się od tego oderwać. W latach 2014-2017 grał w teatrze rewiowym. Epizodycznie możecie zobaczyć go w kilku serialach. Hobbystycznie uczy się grać na gitarze oraz tańczyć ZOUKa Brazylijskiego. Na co dzień jest koordynatorem w firmie telekomunikacyjnej oraz zajmuje się szkoleniem sprzedawców.

Daria Biedrzycka

Teatr, taniec i śpiew to jej pasje, które rozwija od kilku lat. Od dziecka uczęszczała na zajęcia taneczne. Tańczyła wiele stylów tanecznych w Loocas Dance Center, a następnie dołączyła do Broadway Musical School, gdzie uczyła się tańca, a także aktorstwa i śpiewu. Aktualnie jest na drugim roku w zespole musicalowym Bastet, w Pałacu Młodzieży, a także na pierwszym roku studium teatralnego Kadr w Warszawie.

Anastazja Panashchuk

Jest Ukrainką, w Polsce mieszka 2 lata. Studiuje na pierwszym roku turystykę i rekreację na uniwersytecie Merito w Warszawie. Brała udział w ukraińskojęzycznych projektach w teatrze Międzynarodowym w Warszawie. Grała rolę Oksany w spektaklu "Apocalypsing" od "Czarno na białych". Miała doświadczenie nagrywania audioksiążki w ukraińskim języku, jako wykonawca epizodycznej roli. Jeśli chodzi o jej zainteresowania na co dzień, to ogląda dużo seriali i filmów i robi biżuterię na sprzedaż. Zajmuje się tańcem współczesnym, chodzi na dodatkowe zajęcia z aktorstwa w "Czarno na białych".

Maria Rodowicz

Jest kreatywną osobą, łączącą zamiłowanie do wielu dziedzin sztuki. Studiuje na kierunku charakteryzacja filmowa, wizaż i stylizacja w Międzynarodowym Studium Dziewulskich. Aktorstwo to jej ogromna pasja. W wolnych chwilach od studiów i castingów lubi pisać, tańczyć i śpiewać. W spektaklu "Apocalypsing" gra rolę Agaty, co jest jej pierwszym doświadczeniem w musicalu, ale nie w teatrze. Jako uczennica liceum była częścią grupy teatralnej i w klasie maturalnej wystawiła spektakl na podstawie dzieła Cypriana Kamila Norwida "Aktor".

Aida Mieszkowska

Na codzień studentka położnictwa. Prywatnie zakochana w tańcu i muzyce. Uwielbia musicale oraz teatralne sztuki. Od dwóch lat współpracuje z FAME Akademia Estradowa. W "Apocalypsing" gra rolę epizodyczną mamy oraz występuje w zespole wokalno - tanecznym.

Krzysztof Łuczak

Tancerz, instruktor i choreograf specjalizujący się w takich stylach jak jazz i taniec współczesny. Ukończył kurs instruktorski w Mazowieckim Instytucie Kultury na specjalizacji taniec jazzowy, a także studia magisterskie na kierunku choreografia i teoria tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Z wykształcenia jest również nauczycielem języka angielskiego i hiszpańskiego oraz tłumaczem. Czynnie pracuje jako tłumacz audiowizualny, opracowując napisy do filmów i seriali dla platform streamingowych. Prywatnie miłośnik musicali. W wolnych chwilach regularnie doskonali swój warsztat wokalny.

Magdalena Wabic

Uczennica w Studio teatralnym KADR, chodzi na indywidualne lekcje wokalu do CznB. Apocalypsing to nie jest jej pierwszy projekt. Przed tym miała okazję grać jedną z głównych ról na deskach teatru STUDIO, OCH-Teatru i teatru Ochoty w musicalu na podstawie filmu "The Greatest Showman" oraz główną rolę w dramacie "Bo dobrze to już było" Projekt KONiEc, który otrzymał nagrodę główną na festiwalu 12 minut.

Urszula Krawczak

Na codzień studiuje pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim. W Czarno na Białych uczy się śpiewu na lekcjach indywidualnych już od ponad 2 lat. Wcześniejsze doświadczenia sceniczne zdobywała w szkole i kolonialne - uczestniczyła w obozie musicalowym i teatralnym. W Apocalypsing członkini w zespole wokalno-tanecznym.

Magdalena Gruba

Magister sztuki w zakresie Wiedzy o teatrze oraz absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej na specjalizacji aktorstwo scen muzycznych, tancerka stylów latynoamerykańskich i aktorka głosowa. Nie grzeszy wzrostem, ale za to jest wielka duchem! Rozpoczęła swoją sceniczną przygodę w teatrze amatorskim w wieku 14 lat i od tamtej pory nie może wyrwać teatru z serca. Występowała w filmach, serialach oraz animacjach i teatrze rewiowym. Interesuję się tematem uzdrawiania poprzez sztukę oraz ezoteryką. Ogromna fanka Harrego Pottera i starych Disneyowskich animacji, a zatem nic dziwnego, że jej ulubiony odłamem aktorstwa jest dubbing.

Joanna Kraski

Od najmłodszych lat wciągnięta w świat artystyczny za sprawą rodziny. Z wykształcenia geolog, w życiu prywatnym miłośniczka zwierząt i roślin, a także zdobywania wiedzy wszelakiej. We wczesnoszkolnych latach występowała na scenie muzycznie (fortepian) jak i tanecznie. W Czarno na Białych od 2021 roku, gdzie stawia swoje pierwsze kroki w wokalu estradowym. APOCALYPSING to jej pierwszy tak rozbudowany projekt, i raczej nie ostatni.

Urszula Mańkowska

Absolwentka szkoły muzycznej I st. w klasie skrzypiec, od dzieciństwa zaangażowana w różnego rodzaju szkolne wystąpienia. Pasję do musicalu i teatru zaczęła rozwijać równolegle z rozpoczęciem studiów pedagogicznych, gdzie również brała udział w zajęciach uczelnianego koła teatralnego. W 2021 r. dołączyła do Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego. Prywatnie wychowawca świetlicy w szkole podstawowej, a także częsta bywalczyni teatrów muzycznych w Polsce.

Zuzia Pietrzyk

W "Apocalypsing" buntownik z ruchu oporu, w życiu porządny pracownik korporacji działu analitycznego. "Apocalypsing" jest jej debiutem na scenie musicalowej, jednak swoje pierwsze kroki sceniczne stawiała w Białołęckim Ośrodku Kultury, gdzie uczęszczała na zajęcia wokalne. Brała udział w konkursach piosenki polskiej jak i zagranicznej. Obecnie rozwija dalej swoje umiejętności w szkole Czarno na Białych. Poza sferą artystyczną, entuzjastka sportu, seriali i szczęśliwa mama dwóch kotów.

Zosia Stankiewicz

Ma 16 lat i uczy się w Liceum w Chmurze. Poza licznymi zajęciami teatralnymi, na które uczęszcza do Czarno na Białych, Pałacu Kultury i SCEKu, pasjonuje się także literaturą, psychologią i filozofią. Wolny czas spędza na rozwijaniu siebie i zgłębianiu swojej wiedzy o świecie.

Alicja Wosik

Producentka w postprodukcji spotów reklamowych, którą pasja do muzyki poprowadziła do udziału w projekcie "Apocalypsing". Oprócz pracy zawodowej, aktywnie rozwija swoje umiejętności wokalne, ćwiczy grę na instrumentach, a także trenuje acroyogę. Poza aspektem artystycznym interesuje się również techniczną stroną dźwięku. Inspiracje czerpie głównie z podróży w różne zakątki świata.

Wesprzyj nas!

Dołącz do nas i zostań naszym patronem!
Twój wkład przyczyni się do rozwijania lokalnego talentu i przyniesie radość i inspirację naszej społeczności.
Dziękujemy za wsparcie!