Zajęcia indywidualne

Skrojone idealnie pod Twoje potrzeby

Indywidualne podejście

Pamiętaj, że niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, ważne jest dla nas Twoje rozluźnienie i swoboda.

 

Nauka śpiewu czy gry na pianinie to nasza wspólna podróż. Dzięki zajęciom uszytym specjalnie pod Twoje potrzeby razem będziemy szukać najlepszej drogi do osiągnięcia TWOJEGO celu.

 

W naszym studio znajdziesz zajęcia zarówno z wokalu jak i z gry na pianinie! Scrolluj więc do samego końca strony! 😉

Zajęcia wokalne

Każdy głos jest wyjątkowy

 

Aby pracować nad Twoim głosem na bieżąco będziemy proponować Ci różnego rodzaju metody. Zaszczepimy w Tobie dobre praktyki, które ma każdy dobry wokalista. W naszej opinii jest to osoba, która nie ma swój indywidualny charakter, ale potrafi również poruszać się po różnych gatunkach muzyki.

Metody nauczania dostosowujemy indywidualnie do każdego Ucznia. Każdy głos jest wyjątkowy i każdy w danym momencie potrzebuje czegoś innego. W studio Czarno Na Białych mamy do zaoferowania indywidualne lekcje śpiewu jak i zespół wokalny. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w Warszawie (wokal, piano, zespół) i w Łodzi (zespół).

Nasze metody nauki śpiewu

 

SLS – technika opierająca się na wyjściu do śpiewania z mowy, poszukiwaniu jak najbardziej naturalnego głosu
Belting & Twang – stosujemy je do rozbudowywanie skali oraz alikwotów dźwięków (harmonicznie najbardziej brzmiącego głosu)
Lax vox – czyli jak śpiewać utrzymując swobodę niezależnie od wysokości dźwięku, żebyś już nigdy nie był/była zmęczony/a po śpiewaniu

Jak odnaleźć w sobie drzemiące pokłady uporu w dążeniu do celu: odpowiedniej sylwetki i nastawienia psychicznego, by się nigdy nie poddawać.
Wariacje, w których wykorzystujemy łączenie tych technik, gestów wspomagających wydobywanie dźwięku oraz wyobraźnię

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 130 /60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CzNB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Zapisz się online już dziś

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 440 / 4 x 60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CzNB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz aż 80 PLN!

Nasi Nauczyciele

Arkadiusz Borzdyński
Trener wokalny

Przez lata uczył się w Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Pile w klasie fortepianu, gdzie ukończył 1 i 2 stopień muzyczny.

Wykształcenie wyższe oraz tytuł magistra sztuki zdobył na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziałach: Wokalno-Aktorskim o specjalności musical oraz na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu o specjalności animacja kultury z arteterapią.

Odkąd ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku pracował przy wielu projektach i produkcjach w największych polskich teatrach musicalowych, pod okiem znamienitych reżyserów i realizatorów. W spektaklach realizuje się nie tylko jako aktor, ale również jako choreograf.

 • Debiut aktorski w musicalu „Tajemnica Tomka Sawyera” w roli Joe’go, wystawianym w Teatrze Miejskim w Lesznie, dzisiaj na Scenie Relax w Warszawie (również twórca choreografii).
 • Członek obsady musicalu „Gorączka Sobotniej Nocy” wystawianym na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, rola Bobby’ego C.
 • Praca w Niemieckim Teatrze Ückermarkische Bühnen Schwedt – musicala „Tamara”.
 • Członek obsady musicalu „Jesus Christ Superstar” wystawianym w Teatrze Rampa w Warszawie (rola Szymona Zeloty)
 • Jedna z głównych ról w „Śpiewaku Jazzbandu” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka w Teatrze Żydowskim w Warszawie.
 • Członek zespołu wokalno-aktorskiego w musicalu Pretty Woman w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Studentka ostatniego roku wokalistyki na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim, specjalności musical. Z zawodu nauczycielka – 

Ukończyła nauczanie języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. 

Obecnie gra w musicalu „Tajemnica Tomka Sawyera” w Scenie Relax, a w maju bieżącego roku rozpocznie pierwsze próby do musicalu „Matylda” w Teatrze Syrena (premiera: wrzesień 2022).

Od niedawna zaczęła także swoją przygodę z dubbingiem. 

Na co dzień jest trenerką wokalną w Studio Rozwoju Muzycznego i Promocji Artystów „Czarno na Białych”.

Przez wiele lat doskonaliła swój warsztat w Śródmiejskim Teatrze Muzycznym – zagrała w produkcjach musicali takich jak: Grease, Miss Saigon, Footloose, Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal oraz Les Misérables – Nędznicy. 

Wystąpiła w licznych projektach uczelnianych, m. in. w spektaklu dramatycznym „Wszystko o kobietach”.

Wzięła także udział w Projekcie Muzycznym „Posyłka” wykonując partie chóralne i gwary. 

Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu i przekazywania pozytywnej energii. 

Paulina Mróz
Trenerka wokalna
Adrianna Dorociak
Trenerka wokalna

Ada to absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Studia ukończyła na Wydziale Wokalno-Aktorskim specjalności Musical.

Na scenie zadebiutowała w 2016 roku. Obecnie związana jest z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie. W tymże teatrze wykreowała już dwie role: Jentl (w spektaklu „Jentl”) oraz Mary (w spektaklu „Śpiewak Jazzbandu”). Współpracuje również z Krakowskim Teatrem Variete, gdzie w spektaklu „Pretty Woman – the Musical” wciela się w główną postać Vivian Ward, Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie („Żołnierz Królowej Madagaskaru”), Teatrem Syrena w Warszawie („Kapitan Żbik i Żółty Saturator”) oraz Konsulatem Kultury w Gdyni („Lekko nie będzie”). W pracy miała przyjemność spotkać się z takimi reżyserami jak: Wojciech Kościelniak, Krzysztof Jasiński, Robert Talarczyk i Tomasz Sapryk, a także choreografami: Eweliną Adamską-Porczyk, Agnieszką Brańską i Jakubem Lewandowskim. W roku 2020 otrzymała od Prezydenta Miasta Gdyni nagrodę za dwa znakomite debiuty teatralne w spektaklach „Ożenek” i  „Lekko nie będzie”.

W życiu prywatnym, poza tańcem, śpiewem i aktorstwem, pała ogromną miłością do zwierząt i gotowania. 

 

Nauka gry na pianinie

Zostań pianistą z CzNB!

 

Wszechstronność to najbardziej pożądana cecha dzisiejszego muzyka. Podczas naszych lekcji gry na pianinie w Czarno Na Białych pod okiem profesjonalnego pianisty każdy Uczeń będzie mógł zmierzyć się zarówno z klasyką (utwory klasyczne, nuty oraz notacja muzyczna) jak i z utworami muzyki rozrywkowej.

Prowadząc naukę gry na pianinie szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz technikę gry. To właśnie dobra technika pomaga pianiście odzwierciedlić swoje emocje na klawiaturze.

 

Rozwiń swoją muzyczną wrażliwość

 

Prywatne lekcje gry na pianinie to idealny wybór dla osób, które chcą szukać swojej wrażliwości, zwracać uwagę na jakość dźwięku, dynamikę, kreatywność brzmienia. Razem z Arkiem dostosujecie poziom zajęć do Twoich umiejętności. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy masz już doświadczenie i chcesz doszlifować swój warsztat.

Gra na pianinie stanowi dobre uzupełnienie kształcenia wokalnego. Stajesz się wrażliwszy na czystość dźwięku, mniej fałszujesz śpiewając i sam dla siebie możesz tworzyć podkłady muzyczne do ćwiczeń. To wszystko powoduje Twoją samodzielność jako artysty.

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 110 / 60 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CzNB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz 40 PLN!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 400 / 60 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CzNB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz 40 PLN!