Zajęcia indywidualne

Skrojone idealnie pod Twoje potrzeby

Indywidualne podejście

Pamiętaj, że niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, ważne jest dla nas Twoje rozluźnienie i swoboda.

 

Nauka śpiewu czy gry na pianinie to nasza wspólna podróż. Dzięki zajęciom uszytym specjalnie pod Twoje potrzeby razem będziemy szukać najlepszej drogi do osiągnięcia TWOJEGO celu.

 

W naszym studio znajdziesz zajęcia zarówno z wokalu jak i z gry na pianinie! Scrolluj więc do samego końca strony! 😉

Zajęcia wokalne

Każdy głos jest wyjątkowy

 

Aby pracować nad Twoim głosem na bieżąco będziemy proponować Ci różnego rodzaju metody. Zaszczepimy w Tobie dobre praktyki, które ma każdy dobry wokalista. W naszej opinii jest to osoba, która nie ma swój indywidualny charakter, ale potrafi również poruszać się po różnych gatunkach muzyki.

Metody nauczania dostosowujemy indywidualnie do każdego Ucznia. Każdy głos jest wyjątkowy i każdy w danym momencie potrzebuje czegoś innego. W studio Czarno Na Białych mamy do zaoferowania indywidualne lekcje śpiewu jak i zespół wokalny. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w Warszawie (wokal, piano, zespół) i w Łodzi (zespół).

Nasze metody nauki śpiewu

 

SLS – technika opierająca się na wyjściu do śpiewania z mowy, poszukiwaniu jak najbardziej naturalnego głosu
Belting & Twang – stosujemy je do rozbudowywanie skali oraz alikwotów dźwięków (harmonicznie najbardziej brzmiącego głosu)
Lax vox – czyli jak śpiewać utrzymując swobodę niezależnie od wysokości dźwięku, żebyś już nigdy nie był/była zmęczony/a po śpiewaniu

Jak odnaleźć w sobie drzemiące pokłady uporu w dążeniu do celu: odpowiedniej sylwetki i nastawienia psychicznego, by się nigdy nie poddawać.
Wariacje, w których wykorzystujemy łączenie tych technik, gestów wspomagających wydobywanie dźwięku oraz wyobraźnię

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 150 /60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CzNB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Zapisz się online już dziś!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 520 / 4 x 60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CzNB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz aż 80 PLN!

Analiza głosu

Analiza Wokalna

Pierwsze spotkanie Ucznia z Trenerem. 

W jej trakcie Trener dokonuje rozpoznania umiejętności Ucznia i razem z nim ustala wspólne cele i zadania.

Rzetelna i profesjonalna diagnoza głosu jest ważnym elementem na każdym etapie rozwoju wokalnego. Otrzymując obiektywną ocenę predyspozycji głosowych oraz muzycznych oraz umiejętności wokalnych możliwe jest stworzenie skutecznego planu nauki emisji głosu oraz dostosowanie ćwiczeń pod konkretne problemy wokalne.

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 100 /30 min
 • Analiza wokalna z Arkadiuszem Borzdyńskim
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Zapisz się online już dziś

Nasi Nauczyciele

Arkadiusz Borzdyński
Trener wokalny

Przez lata uczył się w Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Pile w klasie fortepianu, gdzie ukończył 1 i 2 stopień muzyczny.

Wykształcenie wyższe oraz tytuł magistra sztuki zdobył na Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku na wydziałach: Wokalno-Aktorskim o specjalności musical oraz na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu o specjalności animacja kultury z arteterapią.

Odkąd ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku pracował przy wielu projektach i produkcjach w największych polskich teatrach musicalowych, pod okiem znamienitych reżyserów i realizatorów. W spektaklach realizuje się nie tylko jako aktor, ale również jako choreograf.

 • Debiut aktorski w musicalu „Tajemnica Tomka Sawyera” w roli Joe’go, wystawianym w Teatrze Miejskim w Lesznie, dzisiaj na Scenie Relax w Warszawie (również twórca choreografii).
 • Członek obsady musicalu „Gorączka Sobotniej Nocy” wystawianym na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, rola Bobby’ego C.
 • Praca w Niemieckim Teatrze Ückermarkische Bühnen Schwedt – musicala „Tamara”.
 • Członek obsady musicalu „Jesus Christ Superstar” wystawianym w Teatrze Rampa w Warszawie (rola Szymona Zeloty)
 • Jedna z głównych ról w „Śpiewaku Jazzbandu” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka w Teatrze Żydowskim w Warszawie.
 • Członek zespołu wokalno-aktorskiego w musicalu Pretty Woman w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Adrianna Dorociak
Trenerka wokalna

Ada to absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Studia ukończyła na Wydziale Wokalno-Aktorskim specjalności Musical.

Na scenie zadebiutowała w 2016 roku. Obecnie związana jest z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie. W tymże teatrze wykreowała już dwie role: Jentl (w spektaklu „Jentl”) oraz Mary (w spektaklu „Śpiewak Jazzbandu”). Współpracuje również z Krakowskim Teatrem Variete, gdzie w spektaklu „Pretty Woman – the Musical” wciela się w główną postać Vivian Ward, Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie („Żołnierz Królowej Madagaskaru”), Teatrem Syrena w Warszawie („Kapitan Żbik i Żółty Saturator”) oraz Konsulatem Kultury w Gdyni („Lekko nie będzie”). W pracy miała przyjemność spotkać się z takimi reżyserami jak: Wojciech Kościelniak, Krzysztof Jasiński, Robert Talarczyk i Tomasz Sapryk, a także choreografami: Eweliną Adamską-Porczyk, Agnieszką Brańską i Jakubem Lewandowskim. W roku 2020 otrzymała od Prezydenta Miasta Gdyni nagrodę za dwa znakomite debiuty teatralne w spektaklach „Ożenek” i  „Lekko nie będzie”.

W życiu prywatnym, poza tańcem, śpiewem i aktorstwem, pała ogromną miłością do zwierząt i gotowania. 

 

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, na wydziale Wokalno – Aktorskim o specjalności Musical. Obecnie możecie zobaczyć ją w musicalu In The Heights w teatrze muzycznym Adria, w roli Danieli, oraz w spektaklu Pretty Woman w reż. Wojciecha Kościelniaka na deskach teatru Variere (gdzie debiutowała). Laureatka Szansy na Sukces, przy udziale zespołu De Mono.

 Patrycja prowadzi również wokalną ścieżkę solową w muzyce rozrywkowej. Wydany został singiel Niezapomnienie, natomiast w przygotowaniu jest singiel Bezdech, który powinien ukazać się w Listopadzie. 

Brała udział w niemieckiej produkcji musicalu Schrek Das Musical, w Teatrze Schwedt, ale zdobywała również doświadczenie sceniczne w musicalu Funny Girls oraz Fame w reż. Miłosza Gałaja. 

Z projektem Morricone z orkiestrą Pro.Musica, koncertowała po Szwecji i Niemczech. Od lat zajmuje się również uświetnianiem imprez eventowych oraz jest instruktorem wokalnym w wielu placówkach.

Patrycja Brzezińska
Trenerka wokalna
Kinga Stańko
Trenerka wokalna

Kinga Stańko –  absolwentka specjalności Musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, od niedawna także Logopeda.

 
Na dużej scenie zadebiutowała w 2013 roku rolą Róży w musicalu ,, Mały Książę” Gliwickiego Teatru Muzycznego. Jako solistka koncertowała z Gdyńska Orkiestrą Symfoniczną, Orkiestrą Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Akademicką Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracowała z Teatrem Uckermärkische Bühnen Schwedt (musicale: ,,Amore Mio das Figarokomplott”, ,,Tamara das Musical”, ,,Shrek das Musical”, ,,Till Ullenspiegel eine Liebe für Flandern” oraz Konsultantem Kultury w Gdyni (,,O miłości absolutnie wszystko… Czyli rzecz o Mistrzu Wojciechu Młynarskim”, ,,Iwan- Carski Syn”). Od 2021 wciela się w Recepcjonistkę w serialu ,,M jak Miłość”.
 
Jej pasją jest logopedia medialna, uwielbia zwierzęta oraz modę retro.

 

Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale wokalnym.

Wokalistka sesyjna. Współpracowała m.in. z Moniką Brodką, Eweliną Flintą i zespołem Łzy, Dodą, Kasią Cerekwicką oraz Dawidem Kwiatkowskim. 

Jest jurorem na precastingach do programów „Voice of Poland” i „Idol”.

Ludwina Pol
Trenerka wokalna

Nauka gry na pianinie

Zostań pianistą z CzNB!

 

Wszechstronność to najbardziej pożądana cecha dzisiejszego muzyka. Podczas naszych lekcji gry na pianinie w Czarno Na Białych pod okiem profesjonalnego pianisty każdy Uczeń będzie mógł zmierzyć się zarówno z klasyką (utwory klasyczne, nuty oraz notacja muzyczna) jak i z utworami muzyki rozrywkowej.

Prowadząc naukę gry na pianinie szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz technikę gry. To właśnie dobra technika pomaga pianiście odzwierciedlić swoje emocje na klawiaturze.

 

Rozwiń swoją muzyczną wrażliwość

 

Prywatne lekcje gry na pianinie to idealny wybór dla osób, które chcą szukać swojej wrażliwości, zwracać uwagę na jakość dźwięku, dynamikę, kreatywność brzmienia. Razem z Arkiem dostosujecie poziom zajęć do Twoich umiejętności. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy masz już doświadczenie i chcesz doszlifować swój warsztat.

Gra na pianinie stanowi dobre uzupełnienie kształcenia wokalnego. Stajesz się wrażliwszy na czystość dźwięku, mniej fałszujesz śpiewając i sam dla siebie możesz tworzyć podkłady muzyczne do ćwiczeń. To wszystko powoduje Twoją samodzielność jako artysty.

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 130 / 45 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CzNB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Zapisz się online już dziś!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 480 / 45 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CzNB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz 40 PLN!