Zajęcia indywidualne

Skrojone idealnie pod Twoje potrzeby

Indywidualne podejście

Pamiętaj, że niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, ważne jest dla nas Twoje rozluźnienie i swoboda.

 

Nauka śpiewu czy gry na pianinie to nasza wspólna podróż. Dzięki zajęciom uszytym specjalnie pod Twoje potrzeby razem będziemy szukać najlepszej drogi do osiągnięcia TWOJEGO celu.

 

W naszym studio znajdziesz zajęcia zarówno z wokalu jak i z gry na pianinie! Scrolluj więc do samego końca strony! 😉

Zajęcia wokalne

Każdy głos jest wyjątkowy

 

Aby pracować nad Twoim głosem na bieżąco będziemy proponować Ci różnego rodzaju metody. Zaszczepimy w Tobie dobre praktyki, które ma każdy dobry wokalista. W naszej opinii jest to osoba, która nie ma swój indywidualny charakter, ale potrafi również poruszać się po różnych gatunkach muzyki.

Metody nauczania dostosowujemy indywidualnie do każdego Ucznia. Każdy głos jest wyjątkowy i każdy w danym momencie potrzebuje czegoś innego. W studio Czarno Na Białych mamy do zaoferowania indywidualne lekcje śpiewu jak i zespół wokalny. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w Warszawie (wokal, piano, zespół) i w Gdańsku (zespół).

Nasze metody nauki śpiewu

 

SLS – technika opierająca się na wyjściu do śpiewania z mowy, poszukiwaniu jak najbardziej naturalnego głosu
Belting & Twang – stosujemy je do rozbudowywanie skali oraz alikwotów dźwięków (harmonicznie najbardziej brzmiącego głosu)
Lax vox – czyli jak śpiewać utrzymując swobodę niezależnie od wysokości dźwięku, żebyś już nigdy nie był/była zmęczony/a po śpiewaniu

Jak odnaleźć w sobie drzemiące pokłady uporu w dążeniu do celu: odpowiedniej sylwetki i nastawienia psychicznego, by się nigdy nie poddawać.
Wariacje, w których wykorzystujemy łączenie tych technik, gestów wspomagających wydobywanie dźwięku oraz wyobraźnię

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 150 /60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CZnB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Zapisz się online już dziś!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 520 / 4 x 60 min
 • Godzinna lekcja z wykwalifikowaną kadrą CZnB
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz aż 80 PLN!

Analiza głosu

Analiza Wokalna

Pierwsze spotkanie Ucznia z Trenerem. 

W jej trakcie Trener dokonuje rozpoznania umiejętności Ucznia i razem z nim ustala wspólne cele i zadania.

Rzetelna i profesjonalna diagnoza głosu jest ważnym elementem na każdym etapie rozwoju wokalnego. Otrzymując obiektywną ocenę predyspozycji głosowych oraz muzycznych oraz umiejętności wokalnych możliwe jest stworzenie skutecznego planu nauki emisji głosu oraz dostosowanie ćwiczeń pod konkretne problemy wokalne.

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 100 /30 min
 • Analiza wokalna z Arkadiuszem Borzdyńskim
 • Spotkanie na żywo (Warszawa) lub ONLINE
 • Zapisz się online już dziś

Nasi Nauczyciele

Arkadiusz Borzdyński
Trener wokalny

Wokalista, tancerz, choreograf, aktor scen muzycznych, pianista.
Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziałach Wokalno-Aktorskim (musical) oraz Edukacji Muzycznej (animacja kultury i elementy arteterapii), uczestnik wielu warsztatów wokalnych między innymi: warsztat wokalny z Maureen Scott oraz Marcinem Łazarskim.
Finalista programu Szansa na Sukces!

Arkadiusz cieszy się także ogromnym doświadczeniem scenicznym:
Na dużej scenie zadebiutował w musicalu GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w Teatrze Muzycznym w Gdyni wcielając się w postać Bobby’ego C.
Dziś jego portfolio zawiera praktycznie każdy największy Teatr Muzyczny w Polsce.
Występował w takich musicalach jak:
FAME, Błękitny zamek wystawiane w Mazowieckim Teatrze Muzycznym
Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa w Warszawie
Tajemnica Tomka Sawyera – Scena Relax w Warszawie – tutaj również jako realizator/choreograf spektaklu – spektakl nominowany do Teatralnych Nagród Kiepury w 2021 roku
Pretty women w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Śpiewak Jazzbandu w Teatrze Żydowskim w Warszawie
West Side Story w Operze i Filharmonii podlaskiej
..i wiele innych TAKŻE ZA GRANICĄ (Uckermarkische Buhnen Schwedt).

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, na wydziale Wokalno – Aktorskim o specjalności Musical. Obecnie możecie zobaczyć ją w musicalu In The Heights w teatrze muzycznym Adria, w roli Danieli, oraz w spektaklu Pretty Woman w reż. Wojciecha Kościelniaka na deskach teatru Variere (gdzie debiutowała). Laureatka Szansy na Sukces, przy udziale zespołu De Mono.

 Patrycja prowadzi również wokalną ścieżkę solową w muzyce rozrywkowej. Wydany został singiel Niezapomnienie, natomiast w przygotowaniu jest singiel Bezdech, który powinien ukazać się w Listopadzie. 

Brała udział w niemieckiej produkcji musicalu Schrek Das Musical, w Teatrze Schwedt, ale zdobywała również doświadczenie sceniczne w musicalu Funny Girls oraz Fame w reż. Miłosza Gałaja. 

Z projektem Morricone z orkiestrą Pro.Musica, koncertowała po Szwecji i Niemczech. Od lat zajmuje się również uświetnianiem imprez eventowych oraz jest instruktorem wokalnym w wielu placówkach.

Patrycja Brzezińska
Trenerka wokalna
Kinga Stańko
Trenerka wokalna

Kinga Stańko –  absolwentka specjalności Musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach, od niedawna także Logopeda.

 
Na dużej scenie zadebiutowała w 2013 roku rolą Róży w musicalu ,, Mały Książę” Gliwickiego Teatru Muzycznego. Jako solistka koncertowała z Gdyńska Orkiestrą Symfoniczną, Orkiestrą Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Akademicką Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Gdańsku. Współpracowała z Teatrem Uckermärkische Bühnen Schwedt (musicale: ,,Amore Mio das Figarokomplott”, ,,Tamara das Musical”, ,,Shrek das Musical”, ,,Till Ullenspiegel eine Liebe für Flandern” oraz Konsultantem Kultury w Gdyni (,,O miłości absolutnie wszystko… Czyli rzecz o Mistrzu Wojciechu Młynarskim”, ,,Iwan- Carski Syn”). Od 2021 wciela się w Recepcjonistkę w serialu ,,M jak Miłość”.
 
Jej pasją jest logopedia medialna, uwielbia zwierzęta oraz modę retro.

Studentka pierwszego roku stadiów magisterskich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim, specjalności musical.

Skończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w Mińsku Mazowieckim w Klasie skrzypiec.

Przez wiele lat doskonaliła swój warsztat w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego, gdzie była przez 6 lat solistką. Laureatka wielu konkursów międzynarodowych oraz ogólnopolskich m. in. Grand prix na ogólnopolskim festiwalu piosenki im. Henryka Hampla 2019 r.

Wystąpiła w licznych projektach uczelnianych, m. in. w spektaklu dramatycznym „Wszystko o kobietach”, „Siostra twojej siostry” oraz spektaklu dyplomowym „Siostrunie”.

W życiu prywatnym poza śpiewem, tańcem oraz aktorstwem jej pasją są podróże oraz jazda konna.

Paulina Mogielska
Trenerka wokalna
Aleksandra Lewicka
Trenerka wokalna

Od najmłodszych lat brała udział w wielu festiwalach i konkursach wokalnych zdobywając liczne nagrody.

Skończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fletu poprzecznego. Kontynuuje naukę drugiego stopnia w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie na wokalistyce estradowej.

Od 2020 roku jest wokalistką Studia Accantus, gdzie bierze udział w wielu nagraniach utworów musicalowych na platformę YouTube oraz występuje w koncertach musicalowo-bajkowych organizowanych przez Studio Accantus.

Współpracuje z Teatrem Muzycznym Proscenium w Warszawie gdzie występowała w musicalu „Little Shop of Horrors” oraz gra w musicalu „Grease” w reżyserii Antoniusza Dietziusa w warszawskiej Scenie Relax. Jest aktorką gościnną Teatru Ludowego w Krakowie gdzie można ją zobaczyć w spektaklu „Ballady i Romanse. Horror School Musical” w reżyserii Ewy Rucińskiej. Wraz z siostrą tworzy zespół „Azali” z autorskimi utworami. Od niedawna jest również związana z Teatrem Capitol w Warszawie, gdzie występuje w musicalu „Kongo”.

 

Nauczycielka wokalu, wokalistka, komponująca własny materiał muzyczny w klimacie electropopu, który przedstawia podczas autorskich koncertów oraz eventów. Jej utwór „Cukrowe głowy” brał udział w krajowych eliminacjach konkursu Eurowizji.

Karolina ma na swoim koncie osiągnięcia rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej w festiwalach, konkursach piosenki. Doświadczenie sceniczne zdobywała od dziecka na występach lokalnych jak i w Programach telewizyjnych.

Ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale Artystycznym osiągając tytuł Magistra Sztuki na specjalizacji Śpiew Estradowy.

Współpracowała z Kieleckim Teatrem PEGAZ i brała udział w tworzeniu spektakli wystawianych na deskach Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga.

Brała udział w zajęciach master class z Andrzejem Piasecznem podczas Projektu AKCELERATOR ROZWOJU jak i wielu innych szkoleniach z technik wokalnych.

W swojej pracy stawia na uzyskanie zamierzonego efektu w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Karolina Linowska
Trenerka wokalna

Nauka gry na pianinie

Zostań pianistą z CZnB!

 

Wszechstronność to najbardziej pożądana cecha dzisiejszego muzyka. Podczas naszych lekcji gry na pianinie w Czarno Na Białych pod okiem profesjonalnego pianisty każdy Uczeń będzie mógł zmierzyć się zarówno z klasyką (utwory klasyczne, nuty oraz notacja muzyczna) jak i z utworami muzyki rozrywkowej.

Prowadząc naukę gry na pianinie szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz technikę gry. To właśnie dobra technika pomaga pianiście odzwierciedlić swoje emocje na klawiaturze.

 

Rozwiń swoją muzyczną wrażliwość

 

Prywatne lekcje gry na pianinie to idealny wybór dla osób, które chcą szukać swojej wrażliwości, zwracać uwagę na jakość dźwięku, dynamikę, kreatywność brzmienia. Razem z Arkiem dostosujecie poziom zajęć do Twoich umiejętności. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy masz już doświadczenie i chcesz doszlifować swój warsztat.

Gra na pianinie stanowi dobre uzupełnienie kształcenia wokalnego. Stajesz się wrażliwszy na czystość dźwięku, mniej fałszujesz śpiewając i sam dla siebie możesz tworzyć podkłady muzyczne do ćwiczeń. To wszystko powoduje Twoją samodzielność jako artysty.

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 130 / 45 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CZnB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Zapisz się online już dziś!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 480 / 45 min
 • 45 min nauki gry na pianinie w studio CZnB
 • Pianino z wyważoną klawiaturą
 • Dla początkujących i zaawansowanych
 • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz 40 PLN!