Zajęcia indywidualne

Skrojone idealnie pod Twoje potrzeby

ZAJĘCIA, KTÓRE POMOGĄ CI ROZWINĄĆ SWÓJ TALENT

Indywidualne podejście

Pamiętaj, że niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, ważne jest dla nas Twoje rozluźnienie i swoboda.

 

Nauka śpiewu czy gry na pianinie to nasza wspólna podróż. Dzięki zajęciom uszytym specjalnie pod Twoje potrzeby razem będziemy szukać najlepszej drogi do osiągnięcia TWOJEGO celu.

 

W naszym studio znajdziesz zajęcia zarówno z wokalu jak i z gry na pianinie! Scrolluj więc do samego końca strony! 😉

Zajęcia wokalne

Każdy głos jest wyjątkowy

 

Aby pracować nad Twoim głosem na bieżąco będziemy proponować Ci różnego rodzaju metody. Zaszczepimy w Tobie dobre praktyki, które ma każdy dobry wokalista. W naszej opinii jest to osoba, która nie ma swój indywidualny charakter, ale potrafi również poruszać się po różnych gatunkach muzyki.

Metody nauczania dostosowujemy indywidualnie do każdego Ucznia. Każdy głos jest wyjątkowy i każdy w danym momencie potrzebuje czegoś innego. W studio Czarno Na Białych mamy do zaoferowania indywidualne lekcje śpiewu jak i zespół wokalny. Zajęcia stacjonarne prowadzimy w Warszawie (wokal, piano, zespół) i w Gdańsku (zespół).

Oferta

Lekcje śpiewu Warszawa

Indywidualne lekcje śpiewu w Warszawie

Lekcje śpiewu Online

Indywidualne lekcje śpiewu Online

Analiza wokalna

Pierwsze spotkanie Ucznia z Trenerem

Nasi trenerzy

Arkadiusz Borzdyński
Trener wokalny

Wokalista, tancerz, choreograf, aktor scen muzycznych, pianista.
Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziałach Wokalno-Aktorskim (musical) oraz Edukacji Muzycznej (animacja kultury i elementy arteterapii), uczestnik wielu warsztatów wokalnych między innymi: warsztat wokalny z Maureen Scott oraz Marcinem Łazarskim.
Finalista programu Szansa na Sukces!

Arkadiusz cieszy się także ogromnym doświadczeniem scenicznym:
Na dużej scenie zadebiutował w musicalu GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY w Teatrze Muzycznym w Gdyni wcielając się w postać Bobby’ego C.
Dziś jego portfolio zawiera praktycznie każdy największy Teatr Muzyczny w Polsce.
Występował w takich musicalach jak:
FAME, Błękitny zamek wystawiane w Mazowieckim Teatrze Muzycznym
Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa w Warszawie
Tajemnica Tomka Sawyera – Scena Relax w Warszawie – tutaj również jako realizator/choreograf spektaklu – spektakl nominowany do Teatralnych Nagród Kiepury w 2021 roku
Pretty women w Teatrze Muzycznym w Łodzi
Śpiewak Jazzbandu w Teatrze Żydowskim w Warszawie
West Side Story w Operze i Filharmonii podlaskiej
..i wiele innych TAKŻE ZA GRANICĄ (Uckermarkische Buhnen Schwedt).

Certyfikowana trenerka wokalna, wokalistka i dyrygentka

Ukończyła szkolenie instruktorskie „Professional Vocal Coaching” poświęcone technice MIX, Wokalny Kurs Trenerski VOCALART prowadzony przez Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego VOCALART, szkolenie instruktorskie „Teach The Speakers” poświęcone treningowi wokalnemu mówców, Szkolenie Trenerów Wokalnych „Voice Progress” z Krzysztofem Wojciechowskim, kurs „Jak skutecznie uczyć śpiewu” ze Stowarzyszenia Wokalistów MIX, kurs „Fonetyka języka angielskiego (nie tylko) dla wokalistów”, kurs „Praca z głosem dziecka”, kurs „Budowanie świadomości wokalnej małego chórzysty”, Intensywny Trening Wokalny z Magdaleną Sekułą Lemberger prowadzony w oparciu o metodę holistyczną pracy z głosem inspirowaną Psychological Voice Training wg dr Huberta Noe i Flow Phonation, autoregulację układu nerwowego i współczesne rozumienie rezonansu i akustyki głosu. Wielokrotnie uczestniczyła także w konferencjach naukowych w ramach Międzynarodowych Seminariów Naukowych GŁOS – CIAŁO – EKSPRESJA.

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina Filii w Białymstoku na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność prowadzenie zespołów muzycznych.
Swoje doświadczenie nabyła dzięki śpiewaniu w zespole wokalnym, warsztatom muzycznym m.in. z Elżbietą Zapendowską, Katarzyną Rościńską, Natalią Lubrano, Moniką Urlik, Mieczysławem Szcześniakiem, Natalią Lubrano, Mariką Martą Kosakowską oraz indywidualnym lekcjom śpiewu m.in. z Piotrem Markowskim, Justyną Porzezińską, Ewą Barbarą Rafałko, Matteo Mazzucca.
Zdobywczyni wielu nagród zarówno solowych jak i zespołowych na festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Na zajęciach wokalnych stawia na poznawanie i nabieranie świadomości swojego głosu poprzez naukę prawidłowej emisji nie zapominając przy tym o rozwijaniu wrażliwości muzycznej i interpretacji tekstu.

Magdalena Borowska
Trenerka wokalna

Studentka Uniwersytetu Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim, specjalności musical.

Skończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w Mińsku Mazowieckim w Klasie skrzypiec.

Przez wiele lat doskonaliła swój warsztat w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego, gdzie była przez 6 lat solistką. Laureatka wielu konkursów międzynarodowych oraz ogólnopolskich m. in. Grand prix na ogólnopolskim festiwalu piosenki im. Henryka Hampla 2019 r.

Wystąpiła w licznych projektach uczelnianych, m. in. w spektaklu dramatycznym „Wszystko o kobietach”, „Siostra twojej siostry” oraz spektaklu dyplomowym „Siostrunie”.

W życiu prywatnym poza śpiewem, tańcem oraz aktorstwem jej pasją są podróże oraz jazda konna.

Paulina Mogielska
Trenerka wokalna

Nauka gry na pianinie

Zostań pianistą z CZnB!

 

Wszechstronność to najbardziej pożądana cecha dzisiejszego muzyka. Podczas naszych lekcji gry na pianinie w Czarno Na Białych pod okiem profesjonalnego pianisty każdy Uczeń będzie mógł zmierzyć się zarówno z klasyką (utwory klasyczne, nuty oraz notacja muzyczna) jak i z utworami muzyki rozrywkowej.

Prowadząc naukę gry na pianinie szczególną uwagę zwracamy na jakość oraz technikę gry. To właśnie dobra technika pomaga pianiście odzwierciedlić swoje emocje na klawiaturze.

 

Rozwiń swoją muzyczną wrażliwość

 

Prywatne lekcje gry na pianinie to idealny wybór dla osób, które chcą szukać swojej wrażliwości, zwracać uwagę na jakość dźwięku, dynamikę, kreatywność brzmienia. Razem z Arkiem dostosujecie poziom zajęć do Twoich umiejętności. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy masz już doświadczenie i chcesz doszlifować swój warsztat.

Gra na pianinie stanowi dobre uzupełnienie kształcenia wokalnego. Stajesz się wrażliwszy na czystość dźwięku, mniej fałszujesz śpiewając i sam dla siebie możesz tworzyć podkłady muzyczne do ćwiczeń. To wszystko powoduje Twoją samodzielność jako artysty.

 

Spotkanie 1:1

Jednorazowo

PLN 130 / 45 min
  • 45 min nauki gry na pianinie w studio CZnB
  • Pianino z wyważoną klawiaturą
  • Dla początkujących i zaawansowanych
  • Zapisz się online już dziś!

Spotkanie 1:1

Pakiet 4 lekcji

PLN 480 / 45 min
  • 45 min nauki gry na pianinie w studio CZnB
  • Pianino z wyważoną klawiaturą
  • Dla początkujących i zaawansowanych
  • Wyjątkowa cena! Oszczędzasz 40 PLN!