Otwieramy Teatr Edukacyjny LABO!

Otwieramy Teatr Edukacyjny LABO!

Akcja – Edukacja, czyli przestrzeń, w której będzie mogli poznać naszych aktorów bliżej oraz czekać na kolejne teatralne wydarzenie.
To właśnie pod tym szyldem wystawiany będzie od teraz nasz spektakl Apocalypsing!
I oczywiście kolejne spektakle, musicale, rewie – a wszystko w celu edukacji!

LABO – to scena przede wszystkim amatorska! Jednak zupełnie nie naciskam na słowo – wolę używać wyrażenia „edukacyjna”. To przestrzeń, w której będziemy organizować castingi dla tych Wszystkich osób, które mają wielkie marzenia stanąć na scenie! Wykorzystać swój potencjał w dużych projektach, a przede wszystkim szkolić się pod okiem zawodowców! Forma naszego Teatru będzie skupiać przede wszystkim na promocji młodych osób, przyszłych aktorów musicalowych i nie tylko!
Od lat marzyłem o takiej przestrzeni – gdzie będę mógł spełniać marzenia innych osób! Gdzie osoby, które już dawno się poddały – może tutaj właśnie znajdą dla siebie miejsce! Poznają nowe osoby, a przede wszystkim – zyskają doświadczenie i nabiorą wiatru w skrzydła!

17.02 w Centrum Promocji Kultury, zaraz po spektaklu APOCALYPSING odbędzie się oficjalna odsłona naszego Teatru, nazwy oraz koncepcji – zapraszając widzów na kolejne castingi! A kiedy kolejny casting? W KOLEJNYM BLOGU! 🙂 STAY TUNED!

Arek.