Początek lata w Czarno Na Białych!

27 czerwca w Czarno Na Białych odbył się nasz Letni Koncert! Jak co roku nasi uczniowie mieli możliwość zaprezentować widowni to nad czym pracowali przez ostatnie pół roku. Zarówno solo jak i w zespole wokalnym. Sala pękała w szwach, dokładaliśmy krzesła, stawialiśmy ławki – istne szaleństwo! Sam musiałem być jak Ojciec Pio – jednocześnie w dwóch miejscach na raz – tak już czasami jest w tym moim życiu – z jednej strony zapowiadałem występy moich podopiecznych – a z drugiej odrzucałem telefony z Opery Lubelskiej, które krzyczały „dlaczego nie ma Cię na próbie!” Heh 🙂

Sam koncert był naprawdę genialny, było dużo wzruszających momentów, ale też i śmiechu! Niektóre wykonania okazały się istnym popisem aktorskim.

Po koncercie oczywiście świętowaliśmy do późnych godzin – uwielbiam ten moment – kiedy patrzę na tych wszystkich ludzi, na te przyjaźnie i nowe znajomości. Arkadiusz- connection people.sa  xd

Nie żegnaliśmy się jednak na długo – gdyż w Czarno Na Białych nie zwalniamy tempa – nie ma, że wakacje!! Wciąż działamy z indywidualnym lekcjami śpiewu, grupowe i indywidualne zajęcia z aktorstwa także czekają na Ciebie przez całe wakacje – natomiast zespoły wokalne wracają już od sierpnia :))

Czy to już wszystko? Nie zapominajcie, że od pary miesięcy mamy także własny Teatr LABO!

Jesteśmy świeżo po przesłuchaniach do kolejnej produkcji POP THE SHOW – czyli największe hity lat 2000! Casting był podzielony na 2 etapy – wokalny oraz ruchowy! W tym spektaklu nie będzie miejsca na odpoczynek ! I dokładnie tak samo było na castingu! Wyłoniliśmy 15 wyjątkowych osób – którymi już nie długo pochwalimy się na naszych social mediach. Znamy już także datę premiery – ale nie wszystko na raz! Zdradzę tylko – że do rytmów z lat 2000 będziemy się bawić w listopadzie :))))

A co w Teatrze LABO w wakacje?

SPEKTAKL GNIEWNI w teatrze Potem -o- tem, w ramach projektu Latem - o -tem!
Tak - dostaliśmy się do tego projektu właśnie ze spektaklem GNIEWNI!
Zapraszamy już 6 sierpnia! Bilety od dziś w sprzedaży!

Niech moc będzie z Wami!

Arek