Podsumowanie roku w Czarno na Białych

Czas na krótkie podsumowanie roku 20222 w Czarno Na Białych oraz plany na nowy rok!

To był bardzo pracowity rok – w naszej szkole bardzo dużo się zmieniło
– oczywiście na plus 😉

Naszym największym osiągnięciem jest chyba zorganizowanie kolejnych miejsc, w których odbywają się dziś lekcje śpiewu dla dorosłych oraz zaproszenie do współpracy kolejnych genialnych trenerów wokalnych! Na naszym pokładzie znaleźli się: Adrianna Dorociak, Patrycja Brzezińska, Ludwina Pol oraz ostatnio Kinga Stańko. Są to osoby wyjątkowe z ogromnym doświadczeniem także scenicznym – więcej o naszych trenerach w zakładce OFERTA.

Lekcje śpiewu odbywają się teraz nie tylko przy Metrze Politechniką. Mamy zajęcia przy Kinie Femina oraz przy Metrze Ursynów. Zajęcia odbywają praktycznie od poniedziałku do piątku!

Otworzyliśmy także Zespół Wokalny w Gdańsku, który jest prowadzony przez Paulinę Zaborowską – trenerkę wokalną, która wykłada także na Akademii Muzycznej w Gdańsku! Paulina prowadzi także lekcje śpiewu w Gdańsku pod szyldem Czarno Na Białych! Jesteśmy w trakcie organizowania pierwszego koncertu gdańskiej grupy! 😉

Ruszyło także aktorstwo! Katarzyna Janiszewska to osoba o nieziemskim podejściu pedagogicznym! Sprawia, że każdy na zajęciach czuje się jak u siebie w domu, grupa, która się zebrała, pracuje zarówno nad pokazem aktorskim jak i nad nagraniami „selftape” – to pierwsze kroki w budowaniu aktorskiego doświadczenia!

Zorganizowaliśmy wakacyjne warsztaty wokalno – aktorskie, które poprowadziły gwiazdy polskiej sceny musicalowej: Agata Walczak i Marcin Franc! Efekty naszej pracy znajdziecie poniżej 🙂

Wcześniej jednak odbył się niezwykły koncert naszych uczniów w Białołęckim Ośrodku Kultury! Podczas koncertu zaprezentowali się uczniowie studia Czarno Na Białych, Zespoły Wokalne. Nie zabrakło także pokazu tanecznego w wykonaniu naszych uczniów!

Przez całą jesień koncertowaliśmy także na mniejszej scenie w klubie Znajomi Znajomych w bardziej kameralnym stylu – dzięki temu scena nie opuszczała na dłużej naszych uczniów!

Rok 2022 zakończyliśmy świątecznym teledyskiem Zespołu Wokalnego w Warszawie ❤

Co w Czarno na Białych w roku 2023?
Możemy już zakomunikować, że naszych uczniów czeka kameralny koncert w restauracji Singers! Koncert odbędzie się w luty! 
Podczas wydarzenia nie zabraknie występów solowych, jak i pokazu aktorskiego! ;)

Zajęcia musicalowe dla dzieci i młodzieży Czarno na Białych KIDS!
Otwieramy się także dla dzieci i młodzieży! 26 stycznia odbędzie się casting! Lekcje śpiewu dla dzieci i młodzieży odbywać się będą grupowo w lokalizacji DanceBook Academy na Woli!
Osoby zakwalifikowane szkolić się będą pod kątem tańca i śpiewu, a ich praca zwieńczona będzie pokazem na dużej scenie pod koniec semestru!

Zajęcia musicalowe dla dzieci i młodzieży odbywać się będą pod szyldem Czarno Na Białych Kids!

Do zobaczenia!!!
ARKADIUSZ