Tune Times – 2 koncerty Timberlake’a w Krakowie, Kim Petras w Warszawie i Emoji Clown

2 koncerty Timberlake’a w Krakowie!

ustin Timberlake, ikona popu, postanowił sprawić wyjątkową niespodziankę swoim polskim fanom. W ramach trasy “The Forget Tomorrow World Tour”, artysta ogłosił, że zagra nie jeden, ale dwa koncerty w TAURON Arena Kraków. Daty tych wyjątkowych występów to 26 i 27 lipca 2024 roku, co stanowi znakomitą okazję, by doświadczyć na żywo talentu Timberlake’a.

Decyzja o dodatkowym koncercie w Krakowie jest bezpośrednią odpowiedzią na ogromne zainteresowanie fanów w Polsce. To świadczy nie tylko o popularności artysty, ale także o jego chęci nawiązania bliższego kontaktu z fanami. Koncerty w Krakowie są częścią większej trasy koncertowej “The Forget Tomorrow World Tour”, która zapowiada 67 występów na kluczowych arenach świata, trwających od kwietnia do grudnia bieżącego roku.

Organizator trasy, Live Nation, ogłosił również dodatkowe przystanki w Europie, w tym w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Co więcej, na północnoamerykańskim etapie trasy koncertowej Timberlake’a, 22 koncerty zostały już wyprzedane, a liczba sprzedanych biletów w Stanach Zjednoczonych przekroczyła 550 000. To dowód na niezmiennie wysoką pozycję artysty w światowej hierarchii muzyki pop.

Kim Petras w Warszawie

Jesteś fanem muzyki pop? Masz ochotę na niezapomniane muzyczne doświadczenie? Mam dla Ciebie ekscytujące wieści! Kim Petras, zdobywczyni Grammy, która zyskała międzynarodową sławę dzięki współpracy z takimi gwiazdami jak Sam Smith, Nicki Minaj, czy David Guetta, już wkrótce zawita do Polski!

W ramach trasy promującej jej najnowszy album “Feed The Beast”, Kim Petras wystąpi już 2 marca w Warszawie, w przestrzeni EXPO XXI. To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć na żywo jej największe hity i poczuć niepowtarzalną atmosferę, jaką tworzy na scenie.

Emoji Clown

CatchUp właśnie zaprezentował swoją najnowszą propozycję muzyczną – singiel “Emoji Clown”, który jest trzecim zwiastunem ich nadchodzącej płyty “Kuku na muniu”. Zespół, znany z umiejętności przekuwania codziennych emocji i doświadczeń w przyciągające uwagę utwory, tym razem zabiera nas w podróż przez zawirowania zakłopotania i zażenowania.

Z pewnością nie jest to łatwy temat, a jeszcze trudniejsza jest sztuka wyrażania tak delikatnych uczuć za pomocą muzyki. Jednak CatchUp, z charakterystycznym dla siebie wdziękiem i precyzją, udowadnia, że potrafi poruszać nawet najbardziej skomplikowane wątki z łatwością, której wielu mogłoby pozazdrościć.