Tune Times – Święta z Margaret, koncertowa wersja POSTu i Pop Romantyk.

Święta z Margaret 

Święta to czas magiczny, ale też często pochłaniany przez rutynę i natłok spraw. W tym roku Margaret, znana artystka, postanowiła wprowadzić do tego okresu coś wyjątkowego. Po udanym roku, pełnym sukcesów muzycznych, prezentuje niezwykły świąteczny singiel, “Może zaczniemy w Święta”.

To więcej niż tylko kolejna piosenka na grudniową playlistę. “Może zaczniemy w Święta” to apel do rodzin o wyjątkowe spędzenie tego czasu. Margaret zachęca do tworzenia prawdziwych chwil bliskości, do rozmów i zacieśniania więzi, zamiast pochłaniania się ekranami i codziennymi sprawami.

Teledysk towarzyszący utworowi ukazuje drugą stronę świąt, ukrytą za kurtyną blichtru. Perspektywa małego dziecka odsłania, że nie zawsze każdy czuje magię tego okresu. Jednak mimo głębokiego przesłania, melodia utworu jest lekka i radosna, idealnie pasując do śnieżnych grudniowych dni.

Margaret tym świątecznym singlem nie tylko zachęca do śpiewania i tańczenia, ale przede wszystkim do refleksji nad prawdziwym sensem tych dni. To dźwiękowa podróż ku wspólnemu spędzeniu czasu w cieple rodzinnym i pełnym miłości otoczeniu. Czy zatem w tym roku, dzięki jej piosence, zaczniemy świętować inaczej?

Koncertowa wersja POSTu

Dawid Podsiadło – niezwykły artysta, który nieustannie zachwyca swoją kreatywnością i oddaniem dla swoich fanów. Po spektakularnym sukcesie koncertu na PGE Narodowym, w którym wzięło udział aż 80 tysięcy widzów, artysta ogłosił kolejny powiew emocji dla wszystkich swoich wielbicieli.

Po wyprzedaniu biletów na pięć stadionowych koncertów w zaledwie kilka minut, Podsiadło zdecydował się na kolejny gest – dodatkowy koncert w Poznaniu! 16 czerwca 2024 roku Enea Stadion Poznań będzie ponownie gospodarzem niesamowitego show tego utalentowanego artysty.

To jednak nie koniec niespodzianek! Wszystkie koncerty w ramach trasy stadionowej 2024 odbędą się w formule 360 stopni, zapewniając niezwykłe wrażenia dla publiczności. Co to oznacza? Przekonamy się sami, patrząc na właśnie opublikowane wideo do utworu „POST” nagrane na żywo z PGE Narodowego.

Trasa koncertowa 360 stopni w przyszłym roku zawita do trzech miast, obejmując:

Gdańsk: 01.06.2024 i 02.06.2024 w Polsat Plus Arena Gdańsk
Poznań: 15.06.2024 i 16.06.2024 na Enea Stadion
Chorzów: 22.06.2024 i 23.06.2024 na Stadionie Śląskim

Pop Romantyk

Dawid Kwiatkowski właśnie podkręca emocje fanów! Okładka i data premiery jego nowego albumu “Pop Romantyk” zostały ujawnione – markujcie kalendarze, bo 19 stycznia 2024 roku obiecuje być wyjątkowym dniem dla wszystkich miłośników jego twórczości. A to jeszcze nie wszystko! Na Spotify wystartował odliczający czas do premiery albumu, a wraz z nim pełna tracklista i specjalne video-zaproszenie od samego artysty.

I to dopiero początek niespodzianek! Dawid postanowił umilić oczekiwanie na album poprzez utwór “Zanim Cię poznam”, już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. A to nie koniec – wyjątkowe lyric video można obejrzeć na kanale YouTube artysty. Czyż nie zapowiada się na prawdziwy muzyczny szał? Oczywiście, że tak! Czekamy więc z niecierpliwością na więcej zapowiedzi i z nieukrywaną ekscytacją wyczekujemy premiery “Pop Romantyk”.