BIAŁA STREFA i Kolejny koncert! 

Podczas całej swojej edukacji muzycznej, pianistycznej, wokalnej bardzo ważną rolę odgrywał zawsze cel. Nie ważne czy był to egzamin z fortepianu, recital dyplomowy na wokalistyce czy koncert musicalowy na Akademii Muzycznej. Cel! To właśnie to co zawsze motywowało do działania – no i może troszeczkę ładnie wyglądająca piątka lub szóstka w indeksie. Tak – na studiach artystycznych są szóstki 😉 

Otwierając Czarno Na Białych zastanawiałem się co zrobić stworzyć pewnego rodzaju motywację do działania. Kanał na You Tubie okazał się idealnym miejscem do nagradzania pracy uczniów i tak powstała BIAŁA STREFA czyli playlista na YouTube, gdzie uczniowie nagrywają swoje wykonania utworów. 

No ale to i tak było dla mnie za mało – bo cóż daje takiego kopa jak możliwość wyjścia na scenę! Postanowiłem stworzyć pewnego rodzaju tradycję. Koncert BIAŁEJ STREFY – co pół roku! I tak właśnie nagradzam pracę naszych ( już nie tylko moich) podopiecznych 😉

Jednak pierwsza akcja wyjściowa po za kanał YouTube to wcale nie był koncert – z powodu pandemii. Nagraliśmy więc teledysk – a, że zbliżały się święta Bożego Narodzenia – no to medley świąteczny 😉 Wszyscy ubrudzeni mąką od pierniczków, zapach ciasta i ten klimat świąt w wystrojonej restauracji – to było mega! 

Gdy pandemia troszkę zmalała – nagraliśmy koncert online – bez udziału publiczności. Pierwszy koncert BIAŁEJ STREFY, nagrany w restauracji SINGERS, wrzucony do sieci.

Jednak to wciąż nie to samo co koncert z publicznością. Pierwszy taki dla „żywego widza” odbył się 15 grudnia 2021 roku w klubie Indeks Bistro and Bar na Krakowskim Przedmieściu. Miejsce nie za duże, jednak przyszło tak dużo osób, że dosłownie nie było czym oddychać. Mimo wszystko koncert był bardzo klimatyczny, wzruszający i chwilami zabawny…(ta..kto był to wie o co chodzi^^) 

Tym razem lecimy na grubo!! Letni – 3 koncert BIAŁEJ STREFY  odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku w Białołęckim Ośrodku Kultury o godzinie 19:00 na który zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą miło spędzić wieczór! Wstęp jest darmowy! 

Wystąpią uczniowie studia Czarno Na Białych oraz Zespoły Wokalne z Warszawy i Łodzi! 

Nie może Cię tam zabraknąć!! Kto jak to – ale to właśnie Ty szanowna publiczności możecie sprawić, że Ci młodzi adepci sceny muzycznej będą mieli 4 czerwca kolejny, wspaniały CEL swojej edukacji! ;))

Zapraszam Cię serdecznie!

ARKADIUSZ