Tune Times – Macklemore zagra nad Wisłą, mem, który stał się przebojem oraz najlepszy skrzypek świata w Warszawie

Macklemore zagra nad Wisłą

Macklemore wraca do Polski! Jego koncert odbędzie się już 29 kwietnia na warszawskiej EXPO XXI. Gwiazdor zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu “BEN”, którego premiera była poprzedzona singlem “No Bad Days”. Ciekawostką jest fakt, że klip do tego utworu został wyreżyserowany przez córkę artysty, Sloane. Bilety na koncert są wciąż w sprzedaży, ale to już ostatnia szansa, by zobaczyć Macklemore’a na żywo w Polsce. Nie przegap tej okazji i bądź częścią niezapomnianego show!

Mem, który stał się przebojem

W tym roku Blanka z piosenką “Solo” będzie reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji. Kiedy ta decyzja została ogłoszona w lutym, w sieci rozgorzała dyskusja na temat szans naszego kraju na zwycięstwo, zwłaszcza po przegranej Janna w poprzednim roku. Wokalistka była krytykowana i drwiona z powodu swojego utworu, ale mimo to jej piosenka stała się internetowym przebojem, który zdobył już ponad 18 mln odsłon na YouTube. Chociaż bukmacherzy i eksperci uważają, że Blanka nie ma szans na finał Eurowizji, to jedno jest pewne – jej utwór “Solo” zdobył dużą popularność i z pewnością nie zostanie zapomniany tak szybko, jak się wszystkim wydawało.

Najlepszy skrzypek świata w Warszawie

We wtorek 18 kwietnia 2023 w COS Torwar w Warszawie odbył się koncert Davida Garretta – jednego z najlepszych skrzypków na świecie. Hala wypełniona po brzegi, tłumy fanów, niezwykła atmosfera – to wszystko uczyniło tę noc niezapomnianą. Artysta zagrał utwory z najnowszej płyty “ICONIC”, która inspirowana jest legendarnymi kompozytorami, a także niektóre z największych klasyków, takich jak Bach, Dvořák, Mendelssohn i Schumann. Wspaniały akompaniament gitary i basu dopełniał niesamowitej atmosfery koncertu.  Był to wieczór pełen emocji, świetnej muzyki i niezapomnianych wrażeń. Koncert Davida Garretta w Polsce z pewnością zyskał status jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku.

Źródło: PAP