Tune Times – Doda kończy karierę, Sanach zaprasza na “Marcepan” oraz aukcja przedmiotów Freddiego Mercury’ego

Doda kończy karierę

Doda, jedna z najpopularniejszych polskich artystek, niedawno wydała nowy singiel, który porusza temat walki z depresją. Niestety, jej fani zostali zaskoczeni, kiedy artystka nie zdobyła nagrody Fryderyka za najlepszy album roku pop.
Po gali, Doda wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała koniec swojej kariery po wydaniu kolejnego albumu. Jednakże, zamiast żalu i rozpaczy, artystka zachęca fanów do docenienia jej dotychczasowych osiągnięć, zwłaszcza że piosenka “Zatańczę z Aniołami” jest jej wyjątkowym dziełem, które opowiada o walce z depresją. Doda jest nie tylko artystką, ale także osobą, która otwarcie mówi o swoich problemach i zachęca innych do podjęcia walki z chorobą duszy.
 Teledysk do piosenki “Zatańczę z Aniołami” to doskonały przykład na to, jak artysta może poruszać ważne tematy i przyczyniać się do edukacji społeczeństwa.

Sanach zaprasza na “Marcepan”

Sanah, jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek, zaskoczyła swoich fanów, organizując premierę swojej najnowszej piosenki “Marcepan” w Warszawie. 
Tłumy zjawiły się na specjalnym pokazie w kinie Luna, gdzie mogli zobaczyć teledysk do utworu na wielkim ekranie. W trakcie premiery Sanah udzieliła odpowiedzi na kilka pytań od fanów i zdradziła kilka planów na przyszłość, w tym o stadionowej trasie “Uczta nad ucztami”, która rozpocznie się już w te wakacje.
“Uczta nad Ucztami” to zwieńczenie festiwalu artystki, w ramach którego zjednoczy ona swoje dotychczasowe wcielenia artystyczne i jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. To będzie największa uczta muzyczna, jaką zgotuje nam najpopularniejsza polska artystka. Fanów Sanah czeka więc wiele wspaniałych koncertów i niesamowitych wrażeń.

Aukcja przedmiotów Freddiego Mercury’ego

Nie ma wątpliwości, że Freddie Mercury pozostawił nie tylko wspaniałą muzykę, ale także wiele osobistych pamiątek, które z pewnością zainteresują fanów.
Mary Austin, przyjaciółka legendarnego wokalisty Queen, zdecydowała się wystawić na aukcję blisko 1,5 tysiąca jego osobistych przedmiotów, w tym nigdy niepublikowane ręcznie pisane teksty do utworu “We are the champions”. Wśród innych pamiątek, które zostaną wystawione, znajdują się różowe okulary w kształcie gwiazdek, gitara, którą Mercury użył do nagrania “Crazy Little Thing Called Love” oraz słynna korona, którą miał na sobie podczas wykonywania utworu “God Save The Queen”.
 Aukcja odbędzie się we wrześniu w Londynie i spodziewa się, że dochód przekroczy 6 mln funtów, a część zysków zostanie przekazana na cele charytatywne. Mary Austin wyznała, że sprzedaż tych rzeczy jest dla niej trudnym, ale koniecznym krokiem, aby zamknąć rozdział w swoim życiu.

Źródło: PAP