Mocny początek roku w Warszawie!

Koncert Noworoczny Czarno na Białych

W Czarno Na Białych ostatnio dużo działo się na scenie! Nasi uczniowie mieli kolejna okazje do pokazania swoich umiejętności na estradzie. 19 lutego w restauracji Singers odbył się Koncert Noworoczny, podczas którego nasi widzowi mogli nie tylko posłuchać, jak śpiewają nasi uczniowie, ale także obejrzeć pokaz aktorski przygotowany przez Katarzynę Janiszewską. Był to ich pierwszy występ. Grupa skupiła się scenkach dialogowych ze znanych produkcji filmowych i teatralnych. 

Podczas koncertu usłyszeć można było także Zespół Wokalny z Warszawy pod kierownictwem Beaty Stasiak. Słuchaliśmy utworów z musicali – „Duch żyje w nas”, a także radiowych hitów jak np. „I Still Haven’t Found What I’m Looking For” .

Jak zawsze losowane były nagrody oraz gadżety CZnB!

Całe wydarzenie zakończyło się wspólnym karaoke!

Nabór do Zespołu Wokalnego w Warszawie

23 lutego w Czarno Na Białych zorganizowaliśmy nabór uzupełniający do Zespołu Wokalnego w Warszawie! Ten wieczór cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Do grupy przyjęliśmy ponad 10 utalentowanych wokalistów! Gratulujemy wszystkim! 😉

Lekcje indywidualne w Czarno na Białych

A co z lekcjami indywidualnymi? Nabór na zajęcia wokalne – czy to w Warszawie, czy to w Gdańsku trwa cały rok! Wystarczy, że do nas napiszesz: czarnonabialych@gmail.com!