Tune Times – Lenny Kravitz na Oskarach, Miley Cyrus z nową płytą i 50lecie “Dark Side of the Moon” Pink Loyd

Lenny Kravitz na Oskarach

Jeden z największych rockowych muzyków na świecie, Lenny Kravitz, wystąpi na tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów! Artysta, który zdobył już cztery statuetki Grammy, dołączy do grona innych artystów, którzy zaprezentują swoje utwory podczas tej prestiżowej gali. Kravitz zagra swoje największe hity, w tym “Are You Gonna Go My Way”, “Fly Away” i “American Woman”. To będzie niezapomniane wydarzenie dla fanów muzyki i kina, a my nie możemy doczekać się tej niesamowitej występy!

Miley Cyrus z nową płytą

Od kilku tygodni Miley Cyrus zdominowała świat muzyki swoim najnowszym singlem “Flowers”, który zyskał ogromną popularność i pokrył się platynową płytą. Teraz fani artystki mają jeszcze więcej powodów do radości, ponieważ już 10 marca ukaże się jej najnowsza płyta. Miley zapowiada, że na tym albumie będzie można usłyszeć jeszcze więcej emocji i szczerości, a każda piosenka będzie opowiadać inny kawałek jej historii. Nie możemy się doczekać, co nas czeka na tej płycie!

50lecie “Dark Side of the Moon” Pink Loyd

“Dark Side of the Moon” grupy Pink Floyd został wydany 50 lat temu, w 1973 roku – ten album odniósł ogromny sukces i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością.

Nie bez powodu uważa się go za jedno z najlepszych dzieł w historii muzyki. Złożony z dziewięciu utworów, “Dark Side of the Moon” to prawdziwe arcydzieło, łączące różne gatunki muzyczne – od rocka i bluesa, po jazz i muzykę klasyczną. Album zwraca uwagę również dzięki swojej filozoficznej treści, poruszającej takie tematy jak życie, śmierć, czas i ludzka psychika.

Nie ma wątpliwości, że “Dark Side of the Moon” jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki. Sprzedaż tego dzieła przekroczyła 45 milionów egzemplarzy na całym świecie, a utwory takie jak “Money”, “Time” czy “Us and Them” stały się prawdziwymi klasykami muzyki rockowej.

Dlatego, jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać tego albumu, polecam gorąco! To dzieło sztuki muzycznej z pewnością wpłynie na Wasze emocje i pobudzi do refleksji. Pink Floyd stworzyli coś wyjątkowego, co przetrwało próbę czasu i na zawsze pozostanie jednym z największych osiągnięć w historii muzyki.

Źródło: PAP