Tune Times – Nowy singiel Sanah, kontrowersje wokół Eurowizji i najlepszy występ na Oscarach

Sanah premierą nowego singla i teledysku z archiwalnymi nagraniami zaskakuje fanów

Sanah, jedna z najsłynniejszych artystek w Polsce, ponownie zaskoczyła swoich fanów. Bez wcześniejszej zapowiedzi wypuściła nowy singiel “Płomień”, wraz z teledyskiem, który przedstawia archiwalne nagrania z życia wokalistki. Dzięki temu fani mogą zobaczyć, jak wyglądało życie Sanah kilkanaście lat temu. “Płomień” to utwór, który rozpoczynał magiczną trasę wokalistki, podczas której odwiedziła największe i najbardziej wystawne obiekty koncertowe w Polsce. Teraz można go usłyszeć w orkiestrowej wersji na “Bankiecie”. Sanah planuje również dwa koncerty z nadchodzącej “Uczty nad Ucztami” na stadionach w Chorzowie i Gdańsku. To wyjątkowa okazja, by uczestniczyć w wydarzeniu, które na zawsze zapisze się na kartach polskiej muzyki.

Kontrowersje wokół wyboru reprezentanta Polski na Eurowizję 2023

Eurowizja 2023 stała się tematem gorącej dyskusji w Polsce, gdyż wybór Blanki na reprezentantkę kraju wywołał kontrowersje. Fani innego artysty, Janna, założyli petycję domagającą się ponownego rozpatrzenia sprawy. Teraz do prezesa TVP skierowano list w sprawie “złamania regulaminu” podczas preselekcji. Autorzy listu domagają się publikacji wyników głosowania jurorów i telewidzów oraz niezależnego audytu. Właśnie takie sytuacje pokazują, że wybory na Eurowizję wciąż budzą duże emocje, a każda decyzja organizatorów musi być dokładnie przemyślana i uzasadniona. Miejmy nadzieję, że kwestia zostanie wyjaśniona, a Polska zaprezentuje się w Liverpoolu z jak najlepszej strony.

Rihanna oczarowuje na Oscarach

Na tegorocznej gali Oscarów wiele gwiazd zaprezentowało się na scenie, ale to występ Rihanny oczarował publiczność. Fani czekali na nią z niecierpliwością, a ona nie zawiodła ich oczekiwań. Wokalistka zaśpiewała piosenkę “Lift Me Up” z filmu “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” i porwała wszystkich swoim niesamowitym głosem. Choć piosenka była już przebojem, to wykonanie na żywo przerosło wszelkie oczekiwania. Rihanna zdecydowanie dała najlepszy występ wieczoru. 

 

Źródło: PAP