Tune Times – Blanka na Eurowizji 2023, Rihanna w centrum uwagi i najlepszy głos The Voice Kids

Polska ma swoją reprezentantkę na Eurowizji 2023!

Blanka, czyli Blanka Stajkow, wygrała preselekcje “Tu bije serce Europy!” i wystąpi w Liverpoolu z piosenką “Solo”. Blanka to utalentowana piosenkarka i autorka piosenek, urodzona w Szczecinie, wychowana w Polsce i USA. Jej debiutancki singiel “Better” oraz ostatni hit “Solo” zyskały dużą popularność w Polsce i za granicą. Wiosną będziemy trzymać kciuki za Blankę i życzyć jej powodzenia na największej europejskiej scenie muzycznej!

Blanka to młoda artystka, urodzona w 1999 roku, która już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. W wieku 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę i od tego czasu ciągle rozwija swoje talenty muzyczne, taneczne i językowe. Przez pewien czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie miała okazję doskonalić swoją angielszczyznę i zdobywać nowe doświadczenia artystyczne.
W Polsce Blanka zyskała popularność dzięki swojemu udziałowi w programie “Top Model”, a potem rozpoczęła karierę muzyczną, podpisując kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland.

Rihanna znowu jest w centrum uwagi!

Gwiazda, która niedawno przywitała na świecie drugie dziecko, będzie miała okazję wystąpić na tegorocznych Oscarach. Wykona utwór “Lift Me Up” z filmu “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. To nie pierwszy przypadek, kiedy ciężarna artystka wystąpi na tej prestiżowej imprezie.
Dokładnie 20 lat temu podobną sytuację przeżyła Catherine Zeta-Jones, która wówczas zaśpiewała na żywo i odebrała statuetkę. Czy Rihanna powtórzy ten sukces? Okaże się już niedługo. Galę oscarową poprowadzi Jimmy Kimmel, który trzeci raz będzie gospodarzem tego wydarzenia.

Najlepszy głos The Voice Kids

14-letnia Martyna Gąsek już na początku najnowszej edycji “The Voice Kids” pokazała, że ma niepowtarzalny i potężny głos. Jej wykonanie utworu “Never Enough” z musicalu “The Greatest Showman” zachwyciło nie tylko jurorów, ale także publiczność. Martyna zaskoczyła wszystkich swoim profesjonalizmem i niesamowitym talentem wokalnym.
W efekcie dołączyła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Czekamy na więcej takich wspaniałych występów!

Źródło: PAP