Tune Times – Coldplay na przemówieniu Bidena, szokujący wygląd Sam Smitha i Eurowizja 2023

Eurowizja 2023: Polska reprezentacja i zmiany w konkursie

Tegoroczna Eurowizja odbędzie się w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii, gdzie zmieniony zostanie system głosowania. Wśród kandydatów do reprezentowania Polski w konkursie są:
Ahlena — z utworem “Booty”
Blanka — “Solo”
Dominik Dudek — “Be Good”
Felivers — “Never Back Down”
Jan “Yan” Majewski — “Champion”
Alicja Szemplińska — “New Home”
Jann — “Gladiator”
Maja Hyży — “Never Hide”
Natasza Urbańska — “Lift U Up”
Kuba Szmajkowski — “Do The Dance”

Polski reprezentant zostanie ogłoszony podczas krajowych eliminacji “Tu Bije Serce Europy – Wybieramy Hit na Eurowizję” 26 lutego 2023 r.

O tej kreacji mówi cały Internet. Sam Smith zaszokowali
wyglądem

Sam Smith na gali Brit Awards wzbudził zainteresowanie swoim nadmuchanym czarnym lateksowym strojem projektu Harri, który porównywany jest do Willy’ego Wonki. W duecie ze swoim kolegą Kim Petras wykonał swój hit “Unholy” i zdobył nagrodę Grammy.

 

Jeśli chodziło o zwrócenie na siebie uwagi, to cel został osiągnięty. Cały Internet huczy od komentarzy na temat tej kreacji. Opinie są, w przeważającej mierze, nieprzychylne. 

Dlaczego po przemówieniu Bidena wybrzmiało Coldplay?

Podczas przemówienia prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w Ogrodach Królewskich w Arkadach Kubickiego, wybrzmiała piosenka “Sky Full of Stars” zespołu Coldplay.”

To przemówienie czy próba sylwestra?” — pytają ironicznie. Okazuje się jednak, że piosenka amerykańskiego zespołu nie wybrzmiała przypadkowo.

Okazuje się, że ten utwór miał szczególne znaczenie dla całej rodziny Bidena, ponieważ uwielbiał go Beau, syn prezydenta, który zmarł w 2015 roku. Chris Martin zaśpiewał piosenkę na pogrzebie 46-latka.reacji. Opinie są, w przeważającej mierze, nieprzychylne.

Źródło: PAP