Tune Times – Bankiet u Sanah, powrót Eilish i Całkiem Nowa Bajka!

Bankiet u sanah: Niezwykła Płyta Live z Niepowtarzalnego Koncertu!

Światło sceny oślepia, dźwięki wibrują w powietrzu, a emocje towarzyszą każdej nucie – to wszystko znajdziesz na najnowszej płycie sanah, zapisującej magię niezwykłego koncertu z trasy ‘Bankiet u sanah’. Premiera tego muzycznego wydarzenia już 1 grudnia 2023 roku!

Co sprawia, że ta płyta jest tak wyjątkowa? Otóż każdy z 14 występów to nie tylko koncert, lecz prawdziwa uczta dla zmysłów. sanah, znakomita artystka, nie tylko porwała publiczność swoimi przebojami, ale także wykorzystała najnowsze technologie, w tym innowacyjny system nagłośnieniowy L-ISA. Dzięki niemu dźwięk staje się trójwymiarowy, otaczając słuchaczy i zapewniając niezwykłe wrażenia muzyczne.

To jednak nie wszystko – na scenie towarzyszyła jej 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir AD Libitum. Utwory sanah zabrzmiały w zupełnie nowych, orkiestrowych aranżacjach autorstwa dr hab. Szt. Rafała Rozmusa, co dodało imponującej głębi i emocjonalnego bogactwa.

Czekając na premierę, nie sposób nie zadrżeć z ekscytacji! Bankiet u sanah obiecuje być nie tylko płytą, lecz muzycznym spektaklem, który na nowo definiuje doświadczenie koncertowe. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż dźwiękiem!

When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

Billie Eilish, niekwestionowana ikona współczesnej muzyki, szykuje się do powrotu na muzyczną scenę ze swoim trzecim albumem. Po dwóch latach oczekiwania od premiery “Happier Than Ever”, artystka obiecuje kolejną rewelację w swojej twórczości. Jej wcześniejsze dokonania, zwłaszcza debiutancki album “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, stały się nie tylko bestsellerami, ale też wyznacznikami dzisiejszych trendów muzycznych.

Eilish, która zdobyła serca fanów swoim niepowtarzalnym stylem i oryginalnym podejściem do muzyki pop, obiecuje kolejną niespodziankę. W wywiadzie dla Variety artystka zdradziła, że trzeci album będzie kontynuacją eksperymentów dźwiękowych, jednakże równie intrygujący jak poprzednie wydawnictwa.

Nie można zapomnieć o sukcesach Billie poza sferą muzyczną. Jej talent zaowocował nagrodami Grammy oraz nawet Oscarem za piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie, co uczyniło ją pierwszą laureatką urodzoną w XXI wieku, zdobywającą tę prestiżową nagrodę.

Czego możemy się spodziewać po tej młodej gwiazdce? Billie Eilish ma w zwyczaju zaskakiwać swoich słuchaczy, nie tylko muzycznie, lecz także poprzez głęboki przekaz tekstów. Bez wątpienia, premiera trzeciego albumu będzie jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych w nadchodzącym roku.

Całkiem Nowa Bajka

Przygotujcie się na muzyczną rewolucję! IGO, Kaśka Sochacka, Mrozu, Artur Rojek, Brodka, Ralph Kaminski, Bedoes 2115 i Sokół zjednoczyli siły z Hotelem Torino, aby stworzyć przełomową interpretację kultowej piosenki ‘Witajcie w naszej bajce’. ‘Całkiem Nowa Bajka’, drugi singiel zapowiadający album ze ścieżką dźwiękową do oczekiwanej trylogii ‘Akademia Pana Kleksa’, właśnie zadebiutował, zapowiadając niezwykłą przygodę muzyczną.

To nie tylko połączenie talentów, ale i hołd dla klasyki. Singel, który towarzyszy premierze pierwszej części trylogii filmowej, zapowiada wybuchową mieszankę dźwięków i energii, przywołującą wspomnienia z niezapomnianych lat. A to wszystko przy udziale nie tylko współczesnych artystów, ale i samego Piotra Fronczewskiego, który ponownie wciela się w postać Ambrożego Kleksa po 40 latach!

Klip do utworu obiecuje być prawdziwym arcydziełem, gromadząc w jednym miejscu wszystkich artystów oraz legendarnego Fronczewskiego. To nie tylko hołd dla kultowych postaci, ale i dla wspólnej historii, która łączy pokolenia.

Data premiery filmowej już się zbliża, bo 5 stycznia kino zapełni się magią ‘Akademii Pana Kleksa’. Tymczasem możemy cieszyć się nową, odświeżoną wersją klasyki, która obiecuje być dźwiękowym przebojem roku! Czekamy z niecierpliwością na kolejne niespodzianki przygotowane przez tę niezwykłą ekipę artystów!