Tune Times -Imagine Dragons na Narodowym, Jabłonki Swawole i Dżoana

Imagine Dragons na Stadionie Narodowym!

Ostatnio Warszawa była świadkiem muzycznego wydarzenia, które wstrząsnęło sercami tysięcy fanów na całym świecie. Amerykański zespół Imagine Dragons zagościł na PGE Narodowym w ramach swojej epickiej trasy koncertowej “Mercury World Tour”, promującej najnowszy album “Mercury – Acts 1 & 2”. To było niezwykłe widowisko, które zapadnie nam w pamięć na długo!

Stadion wypełnił się po brzegi entuzjastyczną publicznością, która nie mogła doczekać się występu swoich ulubionych artystów. Od pierwszych dźwięków “Radioactive”, energia unosiła się w powietrzu, a rzesze fanów podśpiewywały każde słowo. Chwile wzruszenia przyniosły przejmujące “Demons”, a potężne brzmienie “Believer” porwało wszystkich do wspólnego śpiewu.

Nie można zapomnieć, że koncert Imagine Dragons na Stadionie Narodowym miał jeszcze większe znaczenie, będąc jednym z ostatnich spektakularnych wydarzeń muzycznych w sezonie. To był hołd dla prawdziwych melomanów, którzy chcieli zaklęć lato w dźwięki swoich ulubionych utworów.

Magia jabłek i dźwięków na Festiwalu JABŁONKI SWAWOLE!

W tym roku cykliczne święto muzyczno-kulturalno-kulinarne, Festiwal JABŁONKI SWAWOLE, znów zachwyca swoją wyjątkową atmosferą. Już po raz czwarty ta magiczna impreza zabiera nas w podróż wśród jabłoni, inspirując do tańca, świętowania i odkrywania nowych emocji. Głównymi bohaterami tego niezwykłego wydarzenia są dwa utalentowane artystyczne dusze: Sara James i Igor Herbut, którzy swoją nową interpretacją kultowego utworu Anny Jantar “Tylko mnie poproś do tańca” dodali festiwalowi nowego, niezwykłego wymiaru.

Festiwal JABŁONKI SWAWOLE to nie tylko okazja do uczczenia polskiego jabłka, ale także manifestacja naszych najlepszych cech narodowych: naturalności, pomysłowości, pasji oraz wyjątkowej gościnności. To spotkanie z tradycją i nowoczesnością, smakiem i dźwiękiem, które buduje pozytywny wizerunek Polski jako kraju pełnego bogactwa kulinarnego i przyrody.

Joanna Krupa zaskakuje fanów: zaczyna karierę w disco polo!

Joanna Krupa, znana polska modelka, postanowiła wkroczyć na zupełnie nową ścieżkę muzyczną – disco polo! Ta niesamowita informacja wstrząsnęła fanami i wzbudziła ogromne zainteresowanie. Joanna Krupa połączyła siły z energetycznym zespołem muzycznym Łobuzy, tworząc razem niezwykły utwór o tytule “Dżoana”.

“Dżoana” to utwór, który przybliża urokliwe aspekty piękna modelki Joanny Krupy, jednocześnie wykorzystując zabawną grę słów i humorystyczne treści. To, co czyni ten artystyczny projekt jeszcze bardziej wyjątkowym, to jego wymiar charytatywny. Joanna Krupa, znana z zaangażowania w działania na rzecz ochrony zwierząt, współpracuje tutaj z zespołem Łobuzy oraz fundacją DIOZ.PL, aby podkreślić tę ważną kwestię również w kontekście swojego zaangażowania muzycznego.

 

źródło: eska.pl/news/