Tune Times – powrót ‘N Sync, Andrea Bocelli na Stadionie Śląskim i Bursztynowy Słowik dla Kwiatu Jabłoni.

‘N Sync powraca po 22 latach!

Niech fani ‘N Sync przygotują się na prawdziwy powrót do lat 90.! Po długich 22 latach przerwy, jeden z najwybitniejszych amerykańskich boysbandów w historii wraca do naszych serc i uszu. Justin Timberlake, JC Chasez, Lance Bass, Joey Fatone i Chris Kirkpatrick razem staną na scenie oraz ekranie, aby podbić serca kolejnego pokolenia.

Wieloletnie oczekiwania zostaną spełnione, gdy ‘N Sync, dawni idole nastolatek, ponownie zaśpiewają dla swoich oddanych fanów. Jednak to nie wszystko – przygotujcie się również na filmowe emocje! Członkowie zespołu połączą siły w trzeciej części filmowej sagi “Trolle”, której amerykańska premiera jest zaplanowana na listopad 2023 roku.

W animacji zatytułowanej “Trolls Band Together”, członkowie ‘N Sync wcielą się w różnorodne postaci, a Justin Timberlake powróci jako Mruk. To jednak nie koniec niespodzianek – zespół zarejestruje także swój pierwszy wspólny utwór od czasów kultowej piosenki “Girlfriend”, która ukazała się na albumie “Celebrity” wydanym w 2001 roku.

Andrea Bocelli na Stadionie Śląskim

Niebawem na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się spektakularny koncert Andrei Bocellego. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko wpisuje się w historię sportowej areny, ale także staje się pierwszym koncertem klasycznym w tym miejscu. Ponad 85 000 osób będzie miało okazję cieszyć się pięknem jego głosu i muzyki klasycznej na legendarnym stadionie. Bocelli wystąpi w towarzystwie utalentowanej orkiestry, chóru i gości specjalnych. To będzie wieczór, który na zawsze pozostanie w pamięci miłośników muzyki.

Kwiat Jabłoni wygrywa Bursztynowego Słowika na Festiwalu Top of The Top w Sopocie

W Sopocie rozbrzmiewają echa zwycięstwa – poznaliśmy laureatów tegorocznego TVN Top of The Top Festival! W konkursie o prestiżowego Bursztynowego Słowika rywalizowało siedmiu utalentowanych artystów, lecz to zespół Kwiat Jabłoni okazał się niekwestionowanym zwycięzcą. Ich przejmująca piosenka “Od nowa” porwała serca widzów i zapewniła im zaszczytne miejsce na szczycie festiwalowego podium.

Historia Bursztynowego Słowika sięga roku 2005, kiedy to nagroda ta stała się głównym symbolem festiwalu. Wcześniej, w latach 70. i 80., była to nagroda dodatkowa, wręczana w konkursach fonograficznych lub dla zwycięzców interpretacji polskiej piosenki. Wcześniejsze edycje konkursu opierały się na osądzie jury, jednak dzisiaj to widzowie mają ostatnie zdanie. Poprzez głosowanie SMS-owe, to oni decydują, komu przypadnie honorowy tytuł Bursztynowego Słowika.

Zespół Kwiat Jabłoni, unikalny w swoim folk-popowym brzmieniu, od 2018 roku zaskakuje i oczarowuje słuchaczy. Ich album “Niemożliwe” z 2019 roku, a zwłaszcza utwór “Dziś późno pójdę spać”, stały się absolutnymi hitami. Przez kolejne lata zespół nie zwalniał tempa, tworząc nowe przeboje, wydając albumy i angażując się społecznie. Kasia i Jacek Sienkiewicz, liderzy grupy, są siłą napędową Kwiatu Jabłoni. Ich debiutancki album “Niemożliwe” oraz późniejszy “Mogło być nic” (2021) zdobyły ogromne uznanie.

źródło: kultura.onet.pl