Tune Times – Podsiadło na Narodowym, Eurowizja Junior 2023 i powrót do Ery Disco

Koncert Dawida Podsiało na Stadionie Narodowym

26 sierpnia 2023 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbył się koncert Dawida Podsiadło, który przeszedł do historii. Obrotowa scena, przeboje na wyciągnięcie ręki, wyjątkowi goście, aż 80 tysięcy sprzedanych biletów – to było show!

Dawid Podsiadło wykonał swoje najlepsze utwory w niezwykłej scenerii. To, że scena obracała się o 360 stopni, dodawało koncertowi niepowtarzalnego charakteru. Fani z różnych zakątków Polski zgromadzeni na trybunach czuli, że uczestniczą w czymś niezwykłym, w wydarzeniu, które na długo zapadnie im w pamięć.

Nie tylko ogromna liczba sprzedanych biletów była imponująca. Na scenie pojawiły się także wyjątkowe gościnnie postaci. Wspólnie z Dawidem Podsiadło wystąpili Sanah, Artur Rojek i Taco Hemingway. To była nie lada gratka dla fanów tych artystów, którzy mogli zobaczyć ich na jednym wyjątkowym koncercie.

To nie był tylko koncert, to było wydarzenie kulturowe, które zapisało się w historii!

Eurowizja Junior 2023: “Heroes” 

Data 26 listopada jest już wygrawerowana w kalendarzach milionów fanów Eurowizji Junior! Tegoroczna 21. edycja obiecuje być wyjątkową dawką młodej i pełnej energii muzyki, a wszystko to będzie się działo w malowniczej Nicei. Organizatorzy ostatecznie ujawnili hasło tej edycji: “Heroes” (“Bohaterzy”) – co już samo w sobie zapowiada emocjonujące występy i poruszające utwory.

Na liście uczestniczących państw znajdziemy 16 krajów gotowych do rywalizacji na muzycznym froncie. Warto zaznaczyć, że wśród nich znajdują się debiutujący reprezentanci, którzy po raz pierwszy staną na Eurowizyjnej scenie. To doskonała okazja dla nowych talentów, by zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności i zdobyć serca fanów.

Po okresie przerwy, emocje związane z Eurowizją Junior ponownie ogarną kontynent. Wszystko za sprawą widowiskowego występu na żywo, którego nie można przegapić. Organizatorzy zdecydowali, że uczestnicy będą musieli zaśpiewać na żywo, wyłączając wszelkie urządzenia wspomagające ich wokale. To obietnica jeszcze większych emocji i prawdziwego, autentycznego brzmienia.

Powrót Do Ery Disco z “ABBA: The Movie – Fan Event”

Czas podróży wstecz do ery disco nadejdzie już niebawem! Zremasterowany film “ABBA: The Movie – Fan Event” przeniesie nas w świat szwedzkich ikon i ich niezapomnianego tournée po Australii. Pokazy odbędą się 17, 19 września oraz 5 października w wybranych kinach. To okazja, by podzielić się magią muzyki z przeszłości z nowym pokoleniem. Unikalne materiały i największe hity zespołu sprawią, że to wydarzenie stanie się prawdziwą ucztą dla fanów disco.

źródło: kultura.onet.pl