Koniec lata w Czarno na Białych!

Końcówka wakacji w Czarno Na Białych to masa nowości! 

Przede wszystkim udało nam się zorganizować casting do naszego autorskiego spektaklu APOCALYPSING! Spośród ponad 100 zgłoszeń (za które bardzo Wam dziękujemy) po przesłuchaniu Waszych nagrań wyłoniliśmy 40 szczęśliwców – których zaprosiliśmy do II etapu castingu. 
II etap odbył się 6 września. Byliśmy pod wrażeniem talentu i zaangażowania młodych adeptów sceny muzycznej i teatralnej! Już nie długo ogłosimy obsadę spektaklu APOCALYPSING.

W sierpniu ogłosiliśmy także, iż nasz spektakl ilustrowany będzie wyjątkową muzyką! Muzyka zespołu MUSE! To właśnie na niej oparte będzie całe przedstawienie.

Podaliśmy także datę premiery spektaklu – APOCALYPSING ! Już 20 stycznia 2024 w Centrum Promocji Kultury będzie mogli zobaczyć ten wyjątkowy dla nas spektakl! Pamiętajcie, że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki 🙂 Więc nie zwlekajcie z pobieraniem cegiełek! Każda cegiełka to ogromne wsparcie projektu oraz naszych artystów! Cegiełki są w cenie 35 zł – jednak istnieje możliwość wpłacenie wyższej kwoty – rezerwując sobie tym samym miejsce w pierwszych rzędach! 🙂

To tyle, jeżeli chodzi o APOCALYPSING!

25 SIERPNIA ruszyliśmy z akcją KAWA Z TRENEREM WOKALNYM, W CZARNO NA BIAŁYCH! Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze studio! Jak się okazało – niektórzy z Was preferują herbatę ^^ Na szczęście mam w szafie spory zapas 🙂 Akcję Czarno Na Białych na pewno będziemy powtarzać – bardzo nam się podobają takie spotkania na luzie z nowymi twarzami 🙂

Wielkimi krokami zbliżają się nasze Warsztaty Musicalowe A CHORUS LINE !
Tylko do 10 września trwa promocja – dzięki której możecie kupić tańsze wejścia na warsztaty!
Start warsztatów już 28 września i potrwają 4 dni – do 1 października włącznie!
Część wokalną poprowadzi Agata Walczak – aktorka musicalowa, wokalistka, aktorka Teatru Muzycznego Roma, Teatru Muzycznego w Gdyni i wielu innych miejsc na mapie Polski. Aktorstwo poprowadzi Agą Bogdan – aktorka, która sama miała możliwość występować w musicalu A Chorus Line!
Podczas warsztatów nie zabraknie także gości specjalnych! Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość spotkać się twarzą w twarz z Martą Burdynowicz – zwyciężczynią programu The Voice of Poland oraz aktorką musicalową, a także z Jakubem Wocialem – jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów musicalowego świata w Polsce!

Wrzesień to także powrót do szkoły! Nie mogliśmy nie wyjść do Was z kolejnymi promocjami!
Akcja Back to School – czyli minus 50% na pierwsze zajęcia ze śpiewu, pianina, aktorstwa oraz zespołu wokalnego! Nie przegap promocji i dołącz do Czarno Na Białych 🙂