Tune Times – Nowy album Sheeran’a, singiel Imagine Dragons i Mrozu z Przybysz “o czymś innym”

Ed Sheeran Nowy Album

Ed Sheeran wraca z nowym albumem “Autumn Variations”, którego premiera zaplanowana jest na 29 września 2023 roku. Producentem jest ponownie Aaron Dessner, a album będzie pełen emocji i refleksji nad życiem, inspirowany kompozytorem Elgarem. To muzyczna podróż przez jesień, wypełniona tematami miłości, przyjaźni i życiowych wyzwań. Już teraz nie możemy doczekać się tej wyjątkowej płyty!

Nowy singiel Imagine Dragons 

Imagine Dragons to zespół, który potrafi zaskakiwać swoich fanów nie tylko muzyką, ale także nietypowymi kolaboracjami i niesamowitymi projektami. Po niedawnym koncercie w Warszawie, który wciąż pozostawia w nas emocje, zespół postanowił zaskoczyć nas czymś zupełnie nowym. Ich najnowszy singiel, zatytułowany “Children of the Sky (a Starfield song)”, to prawdziwa gratka dla fanów gier RPG, zwłaszcza tych, którzy czekają na premierę Starfield od Bethesda Game Studios.

To, co wyróżnia ten utwór, to nie tylko znakomite brzmienie, które zawsze jest charakterystyczne dla Imagine Dragons, ale przede wszystkim głębokie refleksje nad naszym miejscem w kosmosie. Piosenka jest inspirowana uniwersum Starfield, a tekst skupia się na trudnych pytaniach dotyczących naszej egzystencji we wszechświecie.

Frontman zespołu, Dan Reynolds, który jest również zapalonym graczem, podkreśla, że współpraca z Bethesda była dla nich zaszczytem. Grając w kultowe produkcje tej firmy przez większość swojego życia, mieli okazję pracować nad utworem, który tak doskonale oddaje klimat Starfield. Piosenka i gra stawiają przed nami te same trudne pytania, dotyczące naszej roli i celu w kosmicznym uniwersum.

Nie można też zapomnieć o udziale kompozytora ścieżki dźwiękowej, Inona Zura, który dołożył swoje magiczne dłonie do tego projektu. Jego wkład w utwór jest nieoceniony, dodając do niego motyw Starfield oraz kultowe elementy orkiestrowe, które doskonale wpisują się w atmosferę gry.

To połączenie muzycznej pasji Imagine Dragons i światowej klasy twórczości Bethesda Game Studios zapowiada niezapomniane doświadczenie dla fanów zarówno zespołu, jak i gier RPG. “Children of the Sky (a Starfield song)” to nie tylko piosenka, to podróż przez kosmiczne tajemnice, którą możemy przeżyć zarówno słuchając, jak i grając. Nie możemy się doczekać premiery Starfield oraz dalszych niespodzianek od Imagine Dragons.

Natalia Przybysz i Mrozu “o czymś innym”

Natalia Przybysz i Mrozu łączą siły w utworze “O czymś innym”, zapowiadającym album artystki. Klip do piosenki emanuje radością i naturalnością, a reżyserka Silvia Pogoda uchwyciła jego magię. Natalia Przybysz czerpie inspirację z melancholii, która pomaga jej odkrywać piękno życia. Ta nietypowa współpraca dwóch artystów pochodzących z blokowisk przynosi wyjątkowe rezultaty. Sam Mrozu określa ją jako zaszczyt. Premiera albumu “Tam” planowana jest na 13 października, dostępna będzie na CD i LP. Muzyka łączy różne światy i tworzy coś wyjątkowego, a ta współpraca jest tego doskonałym przykładem.

źródło: meloradio.pl/Wiadomosci-muzyczne/