Tune Times – Nowy album The Rolling Stones, “jestem twoją bajką” i sukces Taylor Swift

The Rolling Stones wracają z nowym albumem po 18 latach!

Legenda rocka, The Rolling Stones, ogłosiła oficjalnie wydanie swojego pierwszego albumu z premierowym materiałem od 2005 roku. “Hackney Diamonds” ukaże się w październiku, a już teraz możemy posłuchać pierwszego singla z płyty – “Angry”. Teledysk do utworu zawiera udział aktorki Sydney Sweeney, co dodaje mu niezwykłego klimatu.

Album “Hackney Diamonds” będzie zawierał 12 utworów, a nagrania odbyły się w różnych miejscach na całym świecie, od Los Angeles po Londyn, Bahamy i Nowy Jork. Warto również dodać, że po śmierci Charliego Wattsa, na perkusji zastąpił go Steve Jordan.

Nowy Pan Kleks i Sanah – “Jestem Twoją Bajką”

Już niedługo na ekrany kin trafi uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, “Akademia Pana Kleksa”. Ta magiczna historia obiecuje nie tylko zapewnić rozrywkę najmłodszym widzom, ale także przypomnieć o jej urokach starszym pokoleniom, które pamiętają kultową ekranizację z lat 80.

Jednym z najważniejszych elementów filmu jest muzyka, która doskonale wprowadza nas w bajkowy nastrój. Właśnie do tego celu został stworzony utwór “Jestem Twoją Bajką”, który wykonuje Sanah. Tej artystce udało się stworzyć prawdziwą perłę muzyczną, a jej teledysk to prawdziwa podróż do najodleglejszych zakamarków naszej pamięci.

W wideoklipie Sanah zabiera nas w emocjonalną podróż, przypominając nam o dziecięcych wspomnieniach i beztroskich czasach. Piosenka “Jestem Twoją Bajką” nie tylko oddaje hołd klasykowi wykonywanemu wcześniej przez Zdzisławę Sośnicką, ale także przynosi nowe brzmienie, które na pewno przypadnie do gustu młodszemu pokoleniu.

 

MTV VMA 2023 rozdane. Taylor Swift znów bije rekordy!

Taylor Swift zgarnęła 9 nagród i tym samym ugruntowała swoją pozycję w historii show, zdobywając najwięcej statuetek w ciągu jednego wieczoru i drugie miejsce pod względem łącznej liczby wygranych.

źródło: muzyka.dziennik.pl