Tune Times – Maja Krzyżewska w Eurowizji, Lenny Kravitz na TikTok’u i Katy Perry w obsadzie “Świnki Peppy”

Maja Krzyżewska w Eurowizji

Wyczekiwane chwile nadeszły, a Polska już wie, kto będzie naszym reprezentantem na Eurowizji Junior 2023. Po wielkich emocjach i niezapomnianych występach w specjalnej edycji “Szansy na sukces”, triumfatorką została utalentowana Maja Krzyżewska.

Eliminacje do Eurowizji Junior w Polsce były prawdziwą ucztą dla fanów muzyki. Pięcioro utalentowanych uczestników, którzy wcześniej błyszczeli w programie “The Voice Kids”, stanęło przed trudnym wyzwaniem. Gracjana Górka, Leon Olek, Daria Malicka, Filip Robak i Maja Krzyżewska zmierzyli się z wykonywaniem coverów znanych utworów. Ich występy były oceniane przez jury, w składzie którego znaleźli się Konrad Smuga, Daria Barycka i Grzegorz Urban, oraz przez widzów, którzy mieli wpływ na wyniki w stosunku 50:50.

W drugim etapie do superfinału awansowali Leon Olek i Maja Krzyżewska. To właśnie w tym finale artyści zaprezentowali swoją oryginalną piosenkę, stworzoną specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior.

Losy zwycięzcy zostały przekazane w ręce widzów, którzy wyrazili swoją opinię i zdecydowali, że Polskę na Eurowizji Junior 2023 będzie reprezentować Maja Krzyżewska.

Lenny Kravitz na TikTok’u

Lenny Kravitz, legenda rocka i ikona stylu, właśnie zadebiutował na TikToku i jak można się było spodziewać, zrobił to w najlepszy możliwy sposób. Jakby tego było mało, jego filmik stał się natychmiastowym hitem internetu, podbijając serca milionów użytkowników platformy.

W krótkim, ale przekonującym nagraniu, Lenny pojawił się w charakterystycznym, ogromnym szaliku – jednym z jego znaków rozpoznawczych. Spokojnie przechadzając się w kierunku kamery, artysta z uśmiechem na twarzy przekazał prostą, ale ważną wiadomość: “Chwyć swój wielki szal. To pierwszy dzień jesieni.”

Klip zdobył ogromną popularność i został już obejrzany przez prawie 6 milionów osób, co dowodzi, że Lenny Kravitz potrafi bawić i inspirować fanów nie tylko swoją muzyką, ale także swoim poczuciem humoru i stylem.

Katy Perry w obsadzie “Świnki Peppy”

Wiosną 2024 roku będziemy świętować 20. rocznicę ukochanej bajki “Świnka Peppa”, a wśród niespodzianek przygotowywanych na tę okazję jest wyjątkowy gość specjalny – Katy Perry! Gwiazda pop postanowiła przyłączyć się do tej kultowej animacji, udzielając swojego głosu nowej postaci.

Katy Perry wcieli się w postać Pani Leopard, krawcowej, która pomoże Śwince Peppie w przygotowaniach do pierwszego ślubu, jaki będzie można zobaczyć na żywo. Mowa tu o zaślubinach między Panem Bykiem a Panią Krową. To będzie niezwykłe wydarzenie, które z pewnością dostarczy mnóstwo zabawy i emocji fanom bajki.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Katy Perry pojawia się w produkcji skierowanej do dzieci. Jej wszechstronny talent i charyzma sprawią, że Pani Leopard stanie się postacią, którą zapamiętamy na długo.