Tune Times – nadchodząca płyta Duy Lipy, “Love To Myself” Leny i “Jedna na milion” – Roksana Węgiel

Nadchodząca płyta Duy Lipy

Nowością, która rozgrzewa serca fanów muzyki na całym świecie, jest nadchodząca płyta Duy Lipy – „Radical Optimism”. Ta niezwykła produkcja jest owocem procesu samo-odkrywania artystki, opowiadającym o radości i szczęściu płynącym z jasności w obliczu sytuacji, które kiedyś wydawały się nie do pokonania. Album porusza tematy trudnych pożegnań i bolesnych początków, ukazując je jako kamienie milowe na drodze do optymizmu i wdzięczności.

Magazyn Rolling Stone określił „Radical Optimism” mianem “popowej błogości”, podkreślając jednocześnie jego unikalność jako stuprocentowej Duy Lipy – pewnej siebie królowej tanecznego popu. Inspiracją dla albumu jest energia Londynu, rodzinnego miasta artystki, której surowość, szczerość i wolność kojarzą się z brytyjskim popem lat 90. To właśnie ta mieszanka emocji i brzmień przenosi słuchacza w rozmarzony świat popu, pełen muzykalności i tekstowej bezkompromisowości.

Premiera „Radical Optimism” już niebawem – 3 maja 2024 roku. Nie mogę się doczekać, aby zanurzyć się w tej dźwiękowej podróży, która zapowiada się niezwykle ekscytująco!

“Love To Myself ” Leny

Niemiecka artystka Lena właśnie przedstawiła światu swój najnowszy singiel “Love To Myself”, który nie tylko brzmi wyjątkowo, ale także niesie ze sobą ważne przesłanie. Lena podkreśla, że odkryła swój potencjał do tworzenia piękna, ale kluczem do tego było również czerpanie radości z procesu. To niezwykłe, jak czasem trudne doświadczenia mogą przemienić się w szansę na wzrost i samorozwój.

Ostatnie miesiące były dla Leny wyzwaniem, nazwanym przez nią “rokiem pełnym zamieszania i niepewności”. Jednak zamiast poddać się przeciwnościom losu, postanowiła wyciągnąć naukę z tych doświadczeń. Refleksja i odwaga, które zdobyła w tym czasie, stanowią fundament dla jej nowego podejścia do życia.

“Love To Myself” nie jest tylko kolejnym utworem. To manifest niezależności i uwolnienia się od lęków i wątpliwości. Lena otwarcie przyznaje, że wielokrotnie starała się udowodnić coś innym, tracąc przy tym kontakt ze sobą. Jednak teraz skupia się na poznaniu samej siebie i akceptacji. To stwierdzenie: “Zdałam sobie sprawę z tego, że jestem wystarczająca” jest nie tylko sercem nowej piosenki, ale także ważnym przesłaniem dla wszystkich, którzy zmagają się z podobnymi dylematami.

Dzięki swojej szczerze emocjonalnej muzyce Lena nie tylko bawi, ale i inspiruje. Jej odwaga w dzieleniu się własnymi doświadczeniami sprawia, że jej twórczość staje się czymś więcej niż tylko muzyką – staje się drogowskazem dla tych, którzy szukają drogi do prawdziwego spełnienia.

 

Roksana Węgiel jest “Jedna na milion”


Nowa odsłona Roxie Węgiel przynosi świeży powiew energii na polską scenę muzyczną! Jej najnowszy singiel “Jedna na milion” to doskonałe zapowiedzi nadchodzącej jesiennej trasy koncertowej oraz reedycji albumu “13+5”. Jak brzmi ta nowa piosenka? Już teraz możecie posłuchać premierowo i przekonać się sami!

Roxie w nowym wydaniu prezentuje szlachetnie popowy klimat, który sprawia, że ciężko usiedzieć w miejscu podczas słuchania. “Jedna na milion” to nie tylko melodyjna kompozycja, ale także subtelny opis intymności w relacji, oddania oraz planów na przyszłość, będący jednocześnie polemiką z codziennością. To idealny utwór do tańca i refleksji jednocześnie.

Nie lada gratką dla fanów będzie również nadchodząca trasa koncertowa Roxie Węgiel, zatytułowana Break Tour. Po czterech latach artystka powraca do klubowego grania, łącząc swoje dwie pasje – muzykę i taniec, by scena płonęła jeszcze mocniej! Trasa obejmie całą Polskę i obiecuje niezapomniane wrażenia muzyczno-taneczne.

To jednak nie koniec niespodzianek! Singiel “Jedna na milion” to także kolejna zapowiedź reedycji ubiegłorocznego albumu “13+5”, który właśnie pokrył się złotem. Premiera reedycji zaplanowana jest na koniec września 2024, więc już teraz warto czekać z niecierpliwością na kolejne muzyczne dzieło Roxie.

Nie przegapcie tej muzycznej uczty i już teraz zanurzcie się w dźwiękach “Jednej na milion”!