Nowy sezon w Czarno na Białych

Cześć Wszystkim !! 

Mam nadzieje, że u Was wszystko gra! Wakacje się kończą, dla nie których to powrót do ciężkiej pracy, dla innych powrót do ukochanej pracy jeszcze dla innych – to przejście z pracy do pracy – czyli dla mnie 😉 Próby do West Side Story trwają w najlepsze – został nam już tylko miesiąc do premiery! Pamiętajcie, jeżeli robisz w życiu coś z czego nie masz frajdy – rzuć to! Życie masz tylko jedno ;))) Pieniądze … w puste zawsze przychodzi nowe! 

Ale ja nie o tym…

Nowy sezon w Czarno Na Białych zapowiada się dość dużym uderzeniem w sferę rozwoju! 

Ruszamy z kopyta! A co nowego?? 

Otwieramy Zespół Wokalny we Wrocławiu, w Gdańsku oraz prowadzimy dodatkowy nabór do Zespołu Wokalnego w Łodzi!

Już widzę ten festiwal Zespołów z różnych miast na ogromnej scenie …. Nooo czemu, by nie ^^

Startujemy od września z AKTORSTWEM!! Tego jeszcze u nas nie było! Zajęcia dla osób 16+ nie tylko dla początkujących! Wspaniała Katarzyna Janiszewska zadba o rozwój każdego!!! Miła atmosfera, praca nad tekstem, nad emocjami, improwizacją, a także tremą sceniczną! Wpadajcie! 

Tak wiem…był jeszcze taniec…i będzie. Myślę, że tanecznym krokiem wbiegniemy w okres jesienny w okolicach października! 😉  

A jeżeli chcesz zgarnąć darmową konsultację na lekcje śpiewu (Tak!! Uwielbiamy je rozdawać!) to cały ten zgiełk (And All That Jazz) rozpoczynamy KONCERTEM OTWIERAJĄCYM NOWY SEZON!

Koncert BIAŁEJ STREFY odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 19:00 w restauracji ZNAJOMI ZNAJOMYCH! – To właśnie tu wylosujemy zwycięzcę Vouchera na lekcje śpiewu! 

Do zobaczona !! I niech moc będzie z Wami w tym nowym sezonie! ;)) 

Arek