Lekcje aktorstwa w Czarno na Białych

Lekcje aktorstwa w Czarno na Białych 

W Czarno Na Białych we wrześniu ruszyły zajęcia z aktorstwa. Bardzo długo planowałem ruszyć z tematem aktorstwa, stworzyć przestrzeń do rozwoju ciała i emocji. Lekcje aktorstwa przeprowadzane są grupowo. Co nie znaczy, że nie można złapać naszej Kasi-nauczycielki od aktorstwa-by umówić na lekcje indywidualne na przykład w celu przygotowań stricte pod egzaminy wstępne na uczelnie artystyczne.

 

 

Kto uczy aktorstwa w CznB? 

Katarzyna Janiszewska-to właśnie o niej mowa! Aktorka serialowa, filmowa, teatralna i musicalowa. Absolwentka aktorstwa dramatycznego na PWST Wrocław, a obecnie studentka wokalistyki musicalowej na UMFC w Warszawie. Przede wszystkim wspaniały pedagog, jej podejście do grupy jest niczym opieka mamy, która cała swoja uwagę skupia na swoich podopiecznych 😉

Poczuj się pewnie na scenie!

Zajęcia z aktorstwa w Czarno Na Białych to spotkania grupowe dla osób powyżej 16 roku życia.

Podczas tych spotkań grupa pracuje nad świadomością ciała, improwizacją, otwarciem, uczy się interpretacji tekstu-przede wszystkim przygotowujemy się do nagrania autorskiego selftapu-czyli własnej wizytówki aktorskiej oraz przygotowuje krótki pokaz!

Cotygodniowe zajęcia grupowe z aktorstwa w Warszawie

Na aktorstwo możesz wpaść do nas w każdy piątek w godzinach 19:00-21:00!
Grupa jest otwarta i każda osoba na pewno znajdzie coś dla siebie! Przez pierwsze pół roku grupa pracuje nad podstawami gry aktorskiej-myśle że po tym czasie zamkniemy grupę, by skupić się na jej dalszym rozwoju!

Do zobaczenia na aktorstwie już w najbliższy piątek!

Każdy ma wiele twarzy. Czasem nie wiem, która jest ostatnia.
Za którą z nich nie ma już nic oprócz kości.
-Sandor Marai