Co nowego w Czarno na Białych?

Cześć Kochani!

Mam nadzieje, że macie się dobrze! To dość nieprzyjemny czas-lampki cmentarne już dogasają a za oknem jeszcze nie widać tych świątecznych!

Ale głowa do góry! Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jak bardzo śpiewania poprawia humor! Nie-mówię tutaj o tym zawodowym-o każdym!! Śpiewaj pod prysznicem, przy robieniu obiadu, śniadania, obiadu – wszędzie!! To naprawdę pomaga!!

Lekcje aktorstwa w Czarno na Białych 

A co w Czarno Na Białych? Lekcje aktorstwa ! Zajęcia z aktorstwa pełną parą! 
Przygotowujemy dla Was mały aktorski pokaz-terminu i miejsca jeszcze nie możemy zdradzić-ale kwestia paru dni 😉 Na aktorstwie nagrywaliśmy ostatnio krótkie scenki przed kamerą! Uczniowie mogli konfrontować się ze stresem, jaki czasami towarzyszy nam podczas włączonej kamery!

 

Katarzyna Janiszewska w Listach do M5!

A i ważna sprawa – Nasza Pani Profesor od aktorstwa – Katarzyna Janiszewska zagrała ostatnio na dużym ekranie w filmie Listy Do M 5 !!! Wielkie brawa !! ;))

 

Cotygodniowe zajęcia grupowe z aktorstwa w Warszawie

Pamiętaj, że zawsze mamy miejsce dla Ciebie – jeżeli tylko chciałbys popracować nad poczuciem własnej wartości, nad własnymi emocjami, poznać naszą wspaniałą grupę – a może nawet dołączyć do pokazów – zapraszamy! Zajęcia z aktorstwa odbywają się w każdy piątek w godzinach 19:00-21:00 przy ulicy Konwiktorskiej 7 w studio Quality! 😉

Webinar z Filipem Cembalą!

A skoro już o poczuciu własnej wartości mowa! Czy poczucie wartości można budować na scenie? Czy przeszkadza ono w życiu zawodowym, scenicznym, prywatnym? Na te i inne pytania odpowiemy już 8 grudnia podczas wyjątkowego webinaru z gościem specjalnym – Filipem Cembalą! Aktorem scen muzycznych, wokalistą, twórcą „Lowizmu”. Na pewno znacie Filipa między innymi z Tik Taka! 😉 Start – 19:00 – 8 grudnia – zapiszcie sobie tę datę! Szczegółowe info już nie długo!

 

Lekcje śpiewu dla dorosłych 

A co z lekcjami śpiewu! Uczymy jeszcze???
I to jak!! 😉 Mamy kolejną lokalizację! Oprócz lekcji śpiewu przy ulicy Polnej i Kinie Femina lekcje śpiewu prowadzone są także przy ulicy Koński Jar 6 – obok metra Ursynów! Oznacza to, że teraz ja – przy ulicy Polnej mam dla Was więcej czasu! Ostatnio trochę miałem urwanie głowy w związku z premierą singla UŚPIENI ( kojarzycie już? 😉 ) – teraz mam trochę oddechu, więc chętnie zaproszę Cię na lekcje śpiewu na ulicę Polną w Warszawie 😉

 

Świąteczny teledysk Czarno na Białych

Mamy też w planach nakręcić kolejny teledysk świąteczny! A może chciałbyś wziąć w nim udział? Zgłoś się do nas!! Znajdziemy dla Ciebie miejsce!

 

Niech moc będzie z Wami!! Nie zapomnijcie o Webinarze!! 8 grudnia 19:00 😉

Arek 😉