Próby do premiery APOCALYPSING!

W Czarno Na Białych – Kulisy Przygotowań do Spektaklu Apocalypsing

Próby do spektaklu Apocalypsing nabierają tempa, a atmosfera w zespole staje się coraz bardziej niesamowita. Wydaje się, że cała obsada pokochała twórczość zespołu MUSE, ale prawda jest taka, że nie mieliśmy innego wyboru! Maciej Gaza, nasz genialny tłumacz tekstów, nadaje naszemu projektowi niezwykłą wrażliwość, przekładając angielskie teksty na polski.

Ciężko powiedzieć, na czym skupiamy się bardziej – na próbach reżyserskich czy choreograficznych – ponieważ równocześnie zajmujemy się obiema dziedzinami. Nasza choreografka, Anna Ksionek, doskonale odnajduje się w klimacie muzyki rockowej. Można powiedzieć, że wszystko póki co idzie gładko, ale nie chcemy przesadzać z samozachwytami! Udało nam się nawet znaleźć czas na małą integrację z całą obsadą. Ci ludzie to prawdziwi wariaci, ale przekonacie się o tym już niebawem.

Powoli przedstawimy Wam naszych wybrańców, których będziecie mogli podziwiać na scenie Centrum Promocji Kultury już 20 stycznia. 

Bilety dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce “Katedra teatralna”.
Nie zwlekajcie, bo bilety rozchodzą się błyskawicznie!

Przypominamy również, że dla tych, którzy wsparli nas bardziej niż kupując bilet, przygotowaliśmy wyjątkowe upominki – plakaty ze spektaklu z autografami artystów oraz niespodzianki od CZnB!

Przed nami jeszcze wiele pracy! Już 18 listopada będziemy mieli pierwszy przegląd tego, co dotychczas udało nam się stworzyć. 

Trzymajcie kciuki, bo nie możemy się doczekać, aby zaprezentować nasz spektakl Apocalypsing światu!