Tune Times – Krawczyk i Weber, The Beatles wracają z nowym hitem i Wszystko Gucci

Premierowy utwór Krzysztofa Krawczyka i Jarka Webera!

Nadszedł moment, na który wszyscy fani Krzysztofa Krawczyka czekali z niecierpliwością. Premierowy utwór “Cierpliwie żyj, aby żyć” z udziałem Jarka Webera zapowiada album “Po prostu Krawczyk. Antologia przebojów”, który ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek, 3 listopada. Ta długo wyczekiwana antologia będzie dostępna na serwisach cyfrowych, na płycie CD oraz winylu.

W “Po prostu Krawczyk. Antologia przebojów” znajdziemy wiele niezapomnianych przebojów, takich jak “Trudno tak (razem być nam ze sobą)”, “Parostatek”, czy “Chciałem być”. Nie brak również wyjątkowego duetu z legendarnym Rodem Stewartem, który zaśpiewał razem z Krzysztofem Krawczykiem utwór “Don’t Get Around Much Anymore”.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowano na tej płycie. Album zawiera także premierowe utwory, takie jak “Zapomniałem” oraz dwa wyjątkowe duety z Jarkiem Weberem: “Pokochać świat” i wspomniany wcześniej “Cierpliwie żyj, aby żyć”. Historia ich współpracy sięga lat 80., kiedy Krzysztof Krawczyk poznał Macieja Świtońskiego, który polecił mu wielu młodych wykonawców, w tym Jarka Webera. Razem nagrali aż 17 utworów, a dwa z nich można usłyszeć po raz pierwszy na tej antologii.

Dla miłośników winyli, album “Po prostu Krawczyk. Antologia przebojów” będzie dostępny również na 180-gramowym, marmurkowym winylu w kolorze granatowym. Premiera tej długo oczekiwanej płyty odbędzie się już w najbliższy piątek, 3 listopada!

The Beatles wracają z nowym hitem

Długo oczekiwana chwila w końcu nadeszła! The Beatles wracają z nowym hitem po ponad czterech dekadach od swojego ostatniego występu. “Now and Then” to utwór, który początkowo powstał dzięki twórczości Johna Lennona, ale teraz, po latach, został w pełni ukończony przez Paula McCartneya i Ringo Starra.

Ta ikoniczna grupa muzyczna zawsze potrafiła nas zaskoczyć, i robią to także w 2023 roku. “Now and Then” to nie tylko piosenka, ale również emocjonalne przeżycie dla fanów zespołu. Singiel zostanie udostępniony 2 listopada o godzinie 15:00 czasu polskiego, więc już wkrótce będziemy mogli przekonać się, jak brzmi ta wyjątkowa kompozycja.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! 10 listopada odbędzie się reedycja “The Red Album” oraz “The Blue Album”. To doskonała okazja, aby odświeżyć wspomnienia z klasycznymi utworami The Beatles lub odkryć ich muzykę na nowo.

“Now and Then” to nie tylko utwór, to także kawałek historii muzyki. The Beatles pozostają niezapomniani, i ich nowa piosenka przypomina nam, dlaczego są uważani za jedną z najważniejszych grup w historii. Czekamy z niecierpliwością na premierę tego utworu i cieszymy się, że możemy ponownie zanurzyć się w magii twórczości tego legendarnego zespołu.

Wszystko Gucci od Young Igi i Otsochodzi

Young Igi i Otsochodzi, znani i cenieni na polskiej scenie muzycznej, właśnie podzielili się swoim najnowszym singlem zatytułowanym „Wszystko Gucci”. Ci dwaj artyści, którzy stanowią 2/3 składu OIO i są integralną częścią projektu club2020, nie potrzebują przedstawienia nikomu. Ich wcześniejsze utwory zdobyły już milionowe odtworzenia, a teraz postanowili połączyć siły, aby odpowiedzieć na pytania swoich wiernych fanów – “co u artystów”?

W utworze “Wszystko Gucci” słyszymy grę słów, w której artyści tłumaczą, że u nich wszystko jest w najlepszym porządku, czyli “Gucci”. To odniesienie do słynnego wywiadu Dody, która również występuje w tej piosence, budzi pytanie, czy ten singiel stanie się kolejnym hitem viralowym?

Produkcją tego utworu zajęli się renomowani producenci 2K i Sergiusz, którzy mają na koncie liczne udane produkcje dla innych znanych artystów. Dla fanów Igiego może to być powrót do klasyki, ale artysta zapowiada, że to jednocześnie zapowiedź nowego etapu w jego twórczości, który będzie się charakteryzować współpracą tylko z tymi dwoma producentami. To również sugeruje, że możemy spodziewać się nowego, energetycznego solowego albumu od Young Igiego, wydanego przez Def Jam Recordings Poland.

Do singla “Wszystko Gucci” powstał również teledysk, którego reżyserią zajęły się Kamila Cesarska i Weronika Biniek, znane ze współpracy z innymi popularnymi artystami. Klip zawiera wyjątkowe ujęcia, w tym te nakręcone w ikonicznym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To z pewnością jest coś, co fani tych artystów będą chcieli zobaczyć.