Tune Times – Abstrakt EP, nowa wersja albumu “1989” i prezent od Eda Sheerana

Preorder Abstrakt EP od Pezeta

Pezet, jeden z najważniejszych graczy na polskiej scenie muzycznej, obchodzi 25-lecie swojej kariery, a my mamy okazję uczestniczyć w tej wyjątkowej celebracji. O północy ze środy na czwartek ruszył preorder jego najnowszego dzieła, zatytułowanego „Abstrakt EP”. To nie tylko kolejny album, to hołd złożony fanom z okazji jubileuszu.

„Wydawnictwo przygotowałem z okazji wypadającej w tym roku, 25-ej rocznicy mojej obecności na scenie. EP-ka dostępna będzie w limitowanym nakładzie, tylko na pezet.store i nie będzie jej w empikach oraz innych sklepach” – zdradza sam Pezet. To oznacza, że ci, którzy chcą mieć ten niepowtarzalny kawałek historii rapu, muszą działać szybko!

Ale to nie koniec niespodzianek. Oprócz preorderu, otrzymaliśmy również świeży singiel artysty, „Tokyo (współczesny)”. Pezet nie oszczędza nas na emocjach, oferując nam dawkę nowej muzyki do poznania i przemyślenia.

Warto również być przygotowanym na drugi teledysk promujący to wydawnictwo, obraz do utworu „Tokyo (współczesny)”. To będzie wizualna uczta dla fanów, którzy zawsze cieszą się nie tylko samą muzyką, ale także jej interpretacją w formie teledysków.

Pezet zaczynał jako „Stary Pezet (klasyczny)” i teraz, po latach, kontynuuje swoją muzyczną podróż, zaskakując i inspirując swoim talentem. „Abstrakt EP” zapowiada się nie tylko jako album, ale także jako opowieść o dorobku, ewolucji i nieustannym poszukiwaniu nowych brzmień.

 

Czas na kolejny przełom w karierze Taylor Swift!

W piątek światło dzienne ujrzała nowa wersja jej kultowego albumu “1989”, który nie tylko stał się najlepiej sprzedającym się albumem w jej karierze, ale także przyczynił się do ustanowienia jej jako gwiazdy muzyki pop.

Album, pierwotnie stworzony podczas trasy koncertowej “Red Tour 2013-14”, zawierał takie hity jak “Shake It Off”, “Blank Space” i “Style”. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek! W nowej wersji znajdziemy również niepublikowane dotąd utwory, które powstały w czasie tamtej kreatywnej fali.

Choć fani z niecierpliwością czekają na kolejną porcję muzycznych emocji od Taylor, to muzyczni krytycy zwracają uwagę na to, że projekt ten stanowi największe i najbardziej ryzykowne przedsięwzięcie artystki. W przeciwieństwie do wcześniejszych remake’ów, które były głównie utrzymane w żywej muzyce, tym razem popowe krajobrazy z 1989 roku zdominowane są przez syntezatory i przetworzone wokale.

Ed Sheeran Rozpieszcza Fanów Niezwykłym Prezentem!

Ed Sheeran, znany z niekończącego się talentu i charyzmy muzycznej, właśnie obdarował swoich oddanych fanów podwójnym muzycznym świętem. Piątkowym premierowym dniem dla Sheeranowiczów był moment, w którym artysta wypuścił swój siódmy album zatytułowany “Autumn Variations”. Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Sheeran postanowił sprawić swoim wiernym fanom dodatkową radość, prezentując bonusowy album. To niezwykła kolekcja utworów zanurzonych w intymnych chwilach, gdy artysta zaskakiwał swoich fanów w ich własnych domach. To prawdziwa uczta dla miłośników Eda, którzy mogą teraz doświadczyć magicznych chwil, kiedy ich idol śpiewał najnowsze piosenki bezpośrednio dla nich.

“Autumn Variations” to nie tylko zbiór melodii, ale również opowieść o bliskości i bezpośrednim kontakcie z fanami. Sheeran udowadnia, że dla niego współtworzenie muzyki to nie tylko proces studyjny, ale także wymiana emocji i energii z publicznością.

Bonusowy album to prawdziwy gest miłości i wdzięczności w stronę fanów, którzy wspierają Eda Sheerana na każdym etapie jego kariery. To muzyczny prezent, który sprawia, że relacja między artystą a fanami staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.